Допоможіть мамі Марійки вилікувати доньку

Дитині потрібна посилена реабілітація

Марійка має діагноз - ДЦП змішаної форми, пірамідально-підкоркову недостатність із затримкою статокінетичного та психомовного розвитку. Через діагноз дівчинка в свої 3 рочки не сидить і погано утримує голову.

"Коли я вдочерила Машу про страшний діагноз ДЦП я не знала. Все, що мені на той час сказали, що дитина недоношена і значно відстає у розвитку і до року ми все наздоженемо, але не так сталося… Марічку я забирала з дитячого будинку у 5 місяців з вагою 4 кг 500 гр. Про загрозу ДЦП ми дізналися у 7 місяців. Ось з того часу ми й боремося! Боремося за першу посмішку, голосний сміх, за кожен рух пальчиками рук та ніг…", - каже мама дівчинки.

Родина намагаються дати дитині все потрібне лікування, але коштів все ж не вистачає.

"Складні рухові порушення вимагають постійної систематичної реабілітації, а час працює проти нас і я боюся втратити будь-яку можливість допомогти моїй донечці. Серце розривається від болю за долю Марійки, хочеться просто кричати від розпачу! Але я не маю права опустити руки, від моїх дій залежить якість життя моєї донечки! Тому дуже просимо вас допомогти нам зібрати кошти на реабілітацію", - благає мама дитини.

Реквізити для допомоги:

Данильчук Галина Володимирівна

картка Приват Банк 5168 7572 0626 0608

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: