Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Допоможіть Сергію здолати рак

На лікування потрібно більше 19 тисяч доларів.

Життя Сергія повернулось так, що чоловік змушений просити допомоги небайдужих людей. Рак сигмовидної кишки потрібно лікувати в Ізраїлі, але це коштує значноъ суми.

«Все було добре, нічого не турбувало, коли ходив у туалет по великому, почала з'являтися трохи кров, я особливо не звертав уваги, думав геморой, а потім кров почала частіше з'являтися, пішов перевіритися, і лікар сказав, що є щось схоже на пухлину», - розповідає Сергій.

Після ретельніших досліджень йому призначили операцію з видалення новоутворення і частини кишки, після результатів гістології видаленої пухлини було встановлено, що онкологія вже прогресувала до третьої стадії.

«Я все думав, чому це зі мною сталося, адже я ще такий молодий, лише 34 роки. Я і моя сім'я шукали варіанти, що нам робити далі, де проходити хіміотерапію і інший ряд маніпуляцій. Звернулися в клініку Ізраїлю. Я написав листа і мені прийшов кошторис на суму 19070 доларів. Таких грошей нашій родині не зібрати, в наш важкий час. Одна надія на допомогу небайдужих і добрих людей! Просимо від всієї нашої родини, будь ласка, допоможіть», - просить Сергій.

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанка

5168 7554 3520 1930

Одержувач: Білоус Сергій Олександрович

Залиште свій коментар

Вибір редакції