Фаркаш Владислав сподівається на допомогу небайдужих

Дитині потрібна дорога реабілітація

Одразу після народження Влад потрапив на місяць до реанімації, бо самостійно не міг дихати. Це далося взнаки при розвитку малюка.

"В 6 мiсяцiв синулька не сидiв, говорили, що це просто недоношенiсть, все нормально. А коли в 9 мiсяцiв синок не перевертався почали бити на сполох. I почалось лiкування медикаментами, массажи, ЛФК. Вони дали свiй результат. Владусiк почав перевертатися, потiм сiв ( хоча i дуже пiздно), почав повзати, ставав на нiжки, але ходити самостiйно не мiг", - розповідає мама Влада.

В 1 рiк 9 мiсяцiв дитині поставили діагноз ДЦП (спастична диплегiя), батьки ще більш інтенсивніше взялися лікувати сина.

"Владик вже став на ноги, намагається ходити. Зараз потрiбна чергова реабiлiтацiя, яка в загальнiй суммi складае 15900 тис. грн, а таких коштiв у нас не має. А також потрiбна реабiлiтацiя за кордоном (Нiмеччина) "реабiлiтацiйний центр для дiтей з порушенням ЦНС", але це коштуе 22 тис. евро,це для нас взагалi захмарна сума i не здiйсненна мрiя. Сподіваємось на небайдужих людей", - каже мама дитини.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 5168 7572 6962 0557

Фаркаш Оксана

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: