Маленькому Ромчику життєво потрібна людська допомога

Дитина зможе одужати, якщо дорослі забезпечать їй складну операцію та лікування.

Пересадки кісткового мозку потребує 4-річний Роман. Хлопчик вже дев'ять місяців бореться із раком. Коридорами онкологічного відділення він їздить лише на іграшковій машині, бо мріє бути водієм, як тато. В лікарні він – із 1 вересня.

Про те, що їхній син хворий, батьки дізналися випадково. У дитячому садочку він перестав їсти і постійно скаржився на біль у животі. Після довгих обстежень виявили пухлину в наднирнику.

"Вона тільки має здатність проявлятися у маленьких діток до 5-7 років. Її можна діагностувати тільки на пізній стадії. На третій-четвертій. У нас четверта", - розповідає мама хлопчика Алла Кульбіч.

Маленький Рома вже переніс операцію з видалення пухлини та дев'ять блоків хіміотерапій. Батьки кажуть, що хлопець подорослішав.

Нині лікування вже на фінальній стадії. Ромчику потрібно пройти високодозову хіміотерапію, а потім – пересадку кісткового мозку. На ліки необхідно назбирати 170 тисяч гривень. Для сім'ї, де працює лише батько – це сума непідйомна.

"Коштують вони в 300 євро. Нам потрібно чотири ампулки. І інші там дві ампули по 200 євро. І ще треба тисяч 80 на ті препарати, які потім його будуть підтримувати", - розповіла мама.

Лише з пересадкою кісткового мозку шанс на життя в Роми зростає.

"Він буде проходити високодозову хіміотерапію з пересадкою автогенної стовбурової клітини його. Звичайно, шанси на одужання в нього будуть з проведенням високодозової хіміотерапії", - твердить дитячий онколог Оксана Івасюк.

На те, щоби зібрати гроші, в родини є місяць. Допомогти маленькому хлопчику може кожен – грошовою пожертвою на картку Приватбанку за номером 4731 2171 0836 6947. Отримувачем є мама Кульбіч Алла Анатоліївна.

Відео4-річний Роман потребує пересадки кісткового мозку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: