Термінової допомоги потребує 4-річний Роман

Малюку потрібні кошти на лікування.

В середині серпня 2015 року Рома захворів, лікарі довго ставили неточні діагнози, малюка навіть довелося два тижні провести в лікарні, допоки йому поставили точний діагноз.

"На черговому УЗД, коли шлунок, пряма кишка і сечовий міхур були порожні виявили маленький вузлик. Направили на КТ, яке показало нейробластом заочеревного простору зліва. Лікарі поставили 4 стадію з мінімальним відсотком виживання (взяли біопсію, яка показала метастази в кістковому мозку і кістках черепа)", - розповідає мама хлопчика.

Ромі провели вже операцію з видалення пухлини і провели ряд хіміотерапій. Малюка готують до ауто ТКМ. Але поки батькам потрібно знайти кошти на потрібні препарати і подальше лікування. А це майже 200 тисяч гривень. Родина хлопчика у відчаї і благає небайдужих людей про допомогу.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 4731 2171 0836 6947

Кульбіч Алла Анатоліївна

4-річний Роман потребує пересадки кісткового мозку

Хлопчик вже 9 місяців бореться із раком, він переніс 9 хіміотерапій та операцію з видалення пухлини. Нині на ліки для високодозової хіміотерапії та пересадки кісткового мозку, родині Кульбіч потрібно зібрати 170 тисяч гривень. Лише це дасть дитині шанси на одужання.  

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: