Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Негайної допомоги потребує Максим

Хлопчик проходить лікування в сусідній державі.

2011 року Максим проходив лікування від гострого лімфобластного лейкозу. Тоді лікування минуло без особливих ускладнень, було успішним, а після нього був пройдений етап підтримувальної хімії.

У червні 2013 року у Максима почалися напади сильного головного болю, блювання. Обстеження показало приголомшливий результат - «нейрорецидив» Було пройдено 10 блоків інтенсивної хіміотерапії, а потім 9 процедур опромінення. Але вже за рік був виявлений другий рецидив.

01 жовтня 2015 року проведено трансплантацію кісткового мозку від старшої сестри. Максим пішов на відновлення, але під час чергового обстеження в лютому 2017 зафіксовано відторгнення. Тож хлопця терміново направили на лікування до Республіки Білорусь.

«Ми починали збирати гроші і в травні-червні з'їздили 7 разів, але в кінці червня Макс захворів - двобічне запалення легень «вибило з колії», 10 днів він пролежав в реанімації, після виписки зовсім не ходив, був схожим на скелет, обтягнутий шкірою. Наразі ми продовжуємо поїздки до Гомеля, набрали купу кредитів і боргів, зараз йому вже краще, він намагається ставати на ноги. За найкращого розкладу нам потрібно зробити ще 12 процедур - це приблизно 13200 доларів», - розповідає мама хлопчика.

Реквізити для допомоги:

Одержувач: Волок Лариса

Банк: ПриватБанк

Картка № 5168 7427 1205 3077
(гривнева)

Залиште свій коментар

Вибір редакції