Офіцер Олександр Попруженко сподівається на допомогу

Офіцер Олександр Попруженко сподівається на допомогу

20-річнчий юнак залишився без кістей рук і втратив зір

Він закрив собою 15 побратимів, і ціною власного здоров'я врятував їм життя. 20-річний Олександр Попруженко після вибуху протитанкової гранати залишився без кістей обох рук. Осколками йому поранило обличчя та очі. Зараз хлопець нічого не бачить. Але шанс врятувати йому зір все-таки є. Дають його ізраїльські медики.

Все, що він нині може бачити - це розсіяне світло. На лікарняному ліжку із понівеченим обличчям і замотаними бинтами кінцівками Олександр місяць. На початку квітня на території полігона "Широкий Лан" лейтенант-зв'язківець допомагав мобілізованим солдатам опановувати військову справу. Того дня вони вчилися кидати протитанкові гранати, один з новачків жбурнув невдало. Граната впала біля окопу, де було 15 людей.

"Я прийняв рішення, що краще 15 живих, ніж один. Я пам'ятаю взяв її в руки, я її відправив і тільки тоді вона вибухнула в руках", - розповідає Олександр.

Одразу після трагедії важкопораненого офіцера доправили до Одеси. Українські лікарі зробили все, щоб вивести пораненого з важкого стану. Однак тепер Олександру потрібна допомога фахівців, які добре розуміються на військових пораненнях і мають сучасне устаткування. Відновити зір офіцеру погодилися ізраїльські медики. Операція коштує півсотні тисяч доларів. Такої суми у родини немає.

За тиждень медики підготують Олександра до переїзду в Ізраїль. Гроші на лікування, кажуть, потрібні терміново, бо з кожним днем шансів повернути офіцеру повноцінний зір - дедалі менше.

067 483 98 12 - волонтер

Реквізити для допомоги:

Карта Приватбанку

4149 4378 5319 6663 (картка заблокована для переказів через Інтернет)

Попруженко Валентина Олександрівна

Повʼязані теми:

Наступна публікація