Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ви можете допомогти Дімі стати більш самостійним

Ви можете допомогти Дімі стати більш самостійним

Хлопчику потрібна тривала реабілітація

Козаченко Діма - інвалід 1 групи з через своє передчасне народження і важкі пологи у мами хлопчика.

«Діма з'явився на світло з з вивихнутою ключицею, що надалі, теж не зіграло нам на користь. Перші два тижні все йшло добре, потім, синок перестав реагувати на мене, зник апетит. Швидка відвезла нас в «Охматдит». Тривалий час Дімі не могли поставити діагноз. Незабаром, у нього почалися судоми, і надалі була кома. Тільки через кілька днів, лікарі поставили синові діагноз - герпетична інфекція, мікроцефалія, ДЦП», - розповідає мама Дмитрика.

Зараз у хлопчика сильна спастика, є контрактури, він самостійно не сидить, голову тримає недовго,  предмети в руки самостійно не бере і погано утримує.

«Нам потрібні постійні заняття, йому стає легше і є надія позбутися від спастики. Ми багато займаємося самостійно і в реабілітаційних центрах. На жаль, щоб продовжувати лікування, все впирається в гроші. Два роки тому, від раку легенів, помер тато Діми, і тепер знаходити кошти на реабілітацію стало дуже складно. Зараз ми живемо за рахунок моєї мами, разом з нею - вона одна нас забезпечує, бо я повинна завжди бути з Дімою. Тому змушена звертатися до Вас за допомогою, від безвиході, я не знаю, що далі робити і як продовжувати такі важливі для нас заняття», - каже мама малюка.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

5168 7456 0108 2677 
Козаченко Олена Олександрівна

Залиште свій коментар

Вибір редакції