Ви можете врятувати життя Роксоляни

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Навіть невелика сума пожертви може врятувати дитині життя.

10-річна львів’янка Роксоляна Прочоко проходить лікування у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі через свій діагноз – гостра лімфобластна лейкемія, пізній ізольований кістково-мозковий рецидив.

«Уперше діагноз гостра лімфобластна лейкемія встановили дитині ще у жовтні 2013, дівчинка пройшла весь курс хіміотерапії (2 роки) і залишалась в ремісії до 2018 року. У 9-річному віці у дівчинки відбувся рецидив. Довелось знову долати нелегку хворобу, але вже більш інтенсивною хіміотерапією. Майже при закінченні курсу інтенсивного лікування у жовтні 2019 року лікарів знову насторожили аналізи кістково-мозкової пункції, і постало питання трансплантації кісткового мозку», - розповідають рідні дитини.

Таку операцію зараз можливо провести лише за кордоном, і ізраїльські лікарі вже чекають дитину на попереднє обстеження з  подальшою трансплантацією. Та рахунок з клініки досягає 190 тисяч доларів. Для звичайної української родини такі кошти є захмарними, і зібрати їх швидко самостійно ніяк не вдасться, а саме від часу і цих грошей залежить життя дитини.

Реквізити для допомоги:

Приватбанк 4731 2191 1553 5159

Монобанк 5375 4141 1141 0139

 Прочко Юрій

https://www.facebook.com/groups/roksolana.prochko/

Залиште свій коментар

Вибір редакції