Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Жертовної допомоги потребує Дмитрик

Хлопчику потрібна тривала реабілітація

Діма один з двійні і під час народження отримав травми, які дали про себе знати лише за кілька місяців, коли батьки почали помічати, що малюк відрізняється від свого братика.

"Невролог поставив діагноз: наслідок натально-цервікальної травми, парез правої ручки, синдром рухових порушень, як наслідок перинатального ураження ЦНС. Синок довго не міг перевертатися, підіймав голову на секунди, повзати не міг, слабка спинка не давала довго сидіти без опори. Не було сил дивитися, опускалися руки, братик в 11 місяців почав ходити. Дуже переживали і Слава Богу незабаром почали тримати голову, до 9 місяців сидіти, а в 1 рік і 3 пішов спочатку за ручку, а потім і сам. Результати лікування були але слабка динаміка при лікуванні і в рік поставили діагноз ДЦП - правосторонній геміпарез, вальгусна деформація стоп, дізартрія, з ним ми і зараз боремося", - розповідає мама малюка.

Лікарі обнадіюють, що всі недоліки у здоров'ї дитини, при постійній реабілітації можна виправити. Проте батькам такі курси не по кишені.

"Дитина росте, страждає і теж хоче бути здоровою, їздити на велосипеді, тримаючи кермо двома руками, бігати, малювати… Тому звертаємося до людей", - каже мама Діми.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 5168 7555 1540 9197

Марусенко Юлія

Залиште свій коментар

Вибір редакції