На "Євробаченні-2011" переміг Азербайджан

Азербайджанський дует Ніяр Джамал та Ельдара Гасімова (Елла і Ніка) переміг у пісенному конкурсі, а Міка Ньютон з України посіла четверте місце.

У німецькому місті Дюссельдорф відбувся фінал конкурсу "Євробачення-2011". Цього року у пісенному міжнародному конкурсі переміг дует з Азербайджану Ніяр Джамал та Ельдара Гасімова (Елла і Ніка), які виконали пісню "Running Scared" - "Тікаю наляканий".

Друге місце дісталось представнику Італії Рафаелю Гуалацци з піснею "Madness of Love", а третє - Еріку Сааде з Швеції за пісню "Popular". Українська співачка Міка Ньютон з піснею "Angel" зайняла четверте місце.

Всього у фіналі конкурсу "Євробачення-2011" змагались 25 країн: Сербія, Литва, Греція, Азербайджан, Грузія, Швейцарія, Угорщина, Фінляндія, Росія та Ісландія та переможці другого півфіналу: Естонія, Румунія, Молдова, Ірландія, Боснія і Герцеговина, Данія, Австрія, Україна, Словенія та Швеція. Також автоматично до фіналу увійшли представники Німеччини, Великобританії, Франції, Іспанії та Італії.

Повʼязані теми:

Наступна публікація