Як Міка Ньютон виступала на "Євробаченні"

Міка Ньютон посіла 4 місце на "Євробаченні-2011". Вона отримала 159 балів.

Міка Ньютон посіла 4 місце на "Євробаченні-2011" / Фото: AFP
Виступ представниці України Міки Ньютон на "Євробаченні" жюрі та глядачі оцінили у 159 балів і в результаті вона посіла 4 місце.

Найбільше - 12 балів - Україна отримала від жителів Словаччини, Вірменії і Азербайджану. 10 балів Міка Ньютон отримала від Білорусії, Грузії та Росії. Болгарія та Молдова віддали Україні по 8 балів, а Португалія, Італія, Греція, Туреччина, Македонія і Ізраїль віддали українці по 7 балів.

Окрім того, Сербія та Словенія додали по 6 балів, Кіпр і Хорватія - по 5 балів, Мальта - 4 бали, Албанія - 3 бали, Польща, Швеція і Румунія - по 2 бали.

Як відомо, переможець конкурсу - представники Азербайджану - отримали 221 бал.

Зазначимо, що у соціальних мережах після "Євробачення" на адресу українки посипалося чимало хороших відгуків таких як "I really HAPPY!!! Mika Newton is th e BEST!!! Good luck her!!!". Міку називали найгармонійнішою співачкою шоу, а анімаційну пісочну композицію, яка прикрашала її номер - справжнім дивом.

Виступ Міки почався з романтичної мелодії і декількахвилинної затримки, після чого на екрані почали з'являтися перші малюнки художниці Ксенії Симонової.

Ймовірно, через хвилювання на початку її голос помітно тремтів, але до середини пісні вона зібралася й показала всі свої вокальні здібності і відмінну роботу на камеру.

Телеглядачам дали змогу побачити пісочні шедеври Ксенії Сімонової, які показувалися крупним планом. Завершився номер скандуванням натовпу "Україна".

Нагадаємо, за прогнозами букмекерів та експертів, Україна не повинна була потрапити до фіналу.

Читайте також:

У "Євробаченні-2011" переміг Азербайджан, Україна стала четвертою

Через втрату ваги Мікі Ньютон терміново перешили сукню для "Євробачення"

Букмекери скептично оцінюють шанси України на Євробаченні

Виступ Міки Ньютон на "Євробаченні"

Виступ Міки Ньютон на "Євробаченні"

Повʼязані теми:

Наступна публікація