Жахлива авіакатастрофа Ту-134 в Росії

Літак Ту-134, на борту якого перебувало 52 пасажири, розбився під Петрозаводськом. У результаті аварії загинули 44 людини, троє з яких українців. 

В результаті катастрофи Ту-134 рейсу Москва-Петрозаводськ компанії "РусЕйр"в Карелії загинули 44 людини, вісім постраждали і доставлені в лікарні.

Серед загиблих - троє українців Онищенко Христина Анатоліївна 1989 року народження, Осипов Георгій Ігорович 2005 року народження та Осипова Анастасія, рік народження вставнолюється.

Також серед загиблих - харківський банкір Симов’ян Ваграм Саркисович 1975 року народження (за даними МНС Росії громадянин Вірменії), який був одним із власників та віце-президентів харківського банку "Грант".

У авікатастрофі вижили двоє дітей з України - брат і сестра Антон і Анастасія Терьохіни. Хлопчик нетранспортабельний і зараз перебуває в республіканській дитячій лікарні. Анастасію відправлено на лікування до Москви. Мама дітей загинула.

Літак вилетів з Москви о 22.30 за московським часом (21.30 за Києвом) понеділка і здійснив жорстку посадку в кілометрі від аеропорту Петрозаводська.

За фактом інциденту порушено кримінальну справу. Розглядаються всі версії, в тому числі людський фактор. На місці інциденту вже знайдені "чорні скриньки" лайнера.

Повний список пасажирів та екіпажу, який зазнав аварії рейсу Москва-Петрозаводськ, опублікований на офіційному сайті МНС Росії.

Повʼязані теми:

Наступна публікація