Помічниця Гілларі Клінтон стала порнозіркою

24-річна Саммі Спейдс, яка була помічницею Гілларі Клінтон, знялась у десятках порно-фільмів.

Цього тижня багато американських ЗМІ пишуть про 24-річну порнозірку Саммі Спейдс, яка за останні п'ять років зробила незвичайну кар'єру: від помічниці Гілларі Клінтон до актриси кіно для дорослих.

Журналісти потішаються над тим, як Клінтон "вміло" підбирає молодих фахівців. Втім, Саманта лише одного разу допомагала нинішньому держсекретареві США, влітку 2006-го року. Причому дівчина знайшла "єдність душ" з дружиною колишнього президента з приводу не цілком політичного: обидві вони виступали за порятунок бази американських ВПС поблизу Буффало.

Однак у 2006-му році Саманта не приховувала свого прагнення зробити кар'єру в політиці. Того літа студентка коледжу отримала роботу в офісі сенатора Гілларі Клінтон в Буффало і могла б пробиватися далі по кар'єрній драбині Демократичної партії, якби не вийшла заміж за рок-музиканта і не переїхала до Лос-Анджелеса.

За словами Саманти, в порноіндустрію вона потрапила виключно тому, що у неї виникли фінансові проблеми, які потрібно було терміново вирішувати.

Втім, судячи з Twitter'а Саммі Спейдс, кар'єра порнозірки її абсолютно не пригнічує. Вона встигла знятися в десятках порнофільмів, таких як "Internal Injections 4", "Big Butts Like It Big 8" або "White Bubble Butts 4".

Читайте також:

Гілларі Клінтон стала героєм коміксу

Гілларі Клінтон відмовилася працювати з Обамою після 2012 року

Гілларі Клінтон поспілкується з росіянами без посередників та цензури

Повʼязані теми:

Наступна публікація