Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бен Аффлек та Дженніфер Гарнер офіційно розлучилися

Бен Аффлек та Дженніфер Гарнер офіційно розлучилися

Через три роки після розставання голлівудська пара закінчила шлюборозлучний процес.

Зіркова пара акторів Дженніфер Гарнер та Бена Аффлека, який днями вперше прокоментував свою алкогольну залежність, офіційно розлучилася.

Від початку шлюборозлучного процесу, який розпочала акторка минулого року, подружжю нарешті вдалося владнати усі питання та поставити свої підписи.

Днями пара підписала документи про розлучення, повідомляє видання Рeople.

Напередодні в будинку Гарнер екс-подружжя зустрілися з адвокатами і суддею, щоб обговорити деталі. І тепер всі етапи розірвання шлюбу пройдені.

Зазначимо, Бен і Дженніфер одружилися 2005 року. У подружжя троє дітей: 12-річна Вайолет, 9-річна Серафіна і 6-річний Самуель, спільну опіку над якими розділили порівну. Таке рішення передбачає, що Аффлек і Гарнер в однаковою мірою будуть брати участь у вихованні дітей і погоджувати рішення, що стосуються їхнього майбутнього, освіти та інших заходів.

Дженніфер Гарнер та Бен Аффлек_3
East News

Проте, за даними портала TMZ, оскільки Аффлек наразі лікується від алкоголізму Гарнер не обговорює з ним питання опіки, допоки він не буде абсолютно тверезий і стабільний. Зараз екс-подружжя погодилося на вільний графік - в угоді не вказується, скільки саме часу Вайолет, Серафіна і Самуел проводитимуть разом з мамою і татом. Але спочатку, поки стан Бена ще під питанням він може проводити час з дітьми тільки під наглядом відеокамер. Так Гарнер зможе бути впевнена, що він тверезий і діти перебувають у безпеці.

Нагадаємо, нещодавно Бена Аффлека заскочили на побаченні з молодою моделлю Playboy Шоною Секстон.

Залиште свій коментар

Вибір редакції