Брітні Спірс потрапила до психіатричної лікарні  - ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Співачці знадобилася допомога психологів.

Популярна співачка Брітні Спірс, яка скасувала концерти через хворобу батька, важко переживала все, що трапилось.

Як повідомляє портал TMZ, співачка вже деякий час лікується в клініці для осіб, які страждають психічними розладами.

За словами інсайдерів, виконавиці знадобилася допомога фахівців, оскільки вона дуже хвилюється через важку хворобу батька, якому протягом останніх декількох тижнів провели дві операції на кишківнику.

"Хвороба батька сильно на неї вплинула. Він ледь не помер і кілька тижнів тому переніс ще одну операцію. Він почувається не дуже добре. Вони дуже близькі. Насправді з нею не відбувається нічого драматичного. Просто вона зрозуміла, що їй потрібен час, щоб про себе подбати", - заявив інсайдер.

Брітні Спірс з батьком
Getty Images

Брітні лягла в клініку близько тижня тому і, як очікується, пробуде в ній приблизно місяць. 

"Вона дуже любить свою роботу і своїх шанувальників, тому для неї було досить непросто скасувати концерт. Але вона дуже любить свого батька і відчуває, що зобов'язана йому життям, тому що він завжди був поруч з нею в найскладніші для неї часи. Брітні ніколи не пошкодує, що змушена була піти в цю невелику відпустку, щоб зосередитися на своїй родині, і вона з нетерпінням чекає повернення на сцену", - додав інсайдер.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що батько зірки Джеймі Спірс хоче припинити ухвалене судом рішення, яке контролювало усі фінанси зірки, починаючи від 2008 року. Саме з того часу, у Брітні похитнулося ії душевне здоров'я через проблеми в шлюбі з танцюристом Кевіном Федерлайном.

Залиште свій коментар

Вибір редакції