Андрій Доманський приєднався до команди 1+1

Андрій Доманський приєднався до команди 1+1

Андрій Доманський

Популярний телеведучий Андрій Доманський буде вести нову програму "Шоу на 2 мільйони" на каналі "1+1".

Популярний телеведучий Андрій Доманський приєднався до команди групи каналів 1+1. Зараз Андрій працює над програмою "Шоу на 2 мільйони", що у Москві на замовлення 1+1 знімає група компаній "Вайт Медіа" (WeiT Media).

За словами Андрія, він радий перспективам попрацювати з групою 1+1. "Мені цікава робота з 1+1, і дуже подобається "Шоу на 2 мільйони". У "плюсів" зараз багато проектів власного виробництва, незвичайних і свіжих форматів. Я із задоволенням візьму участь у їх створенні".

Олександр Ткаченко, генеральний директор групи 1+1, переконаний, що Андрій буде брати участь і в інших проектах каналу. "З Андрієм ми знайомі давно і я радий його бачити у нашій команді. Це не тільки талановитий ведучий, але і дуже креативний автор, і у нас достатньо можливостей для застосування його талантів".

"Шоу на 2 мільйони", яке веде Андрій Доманський – адаптація міжнародного формату The Money Drop, створеного компанією Endemol. Це новий формат ігрового шоу, який вже став популярним у багатьох країнах світу.

Читайте також:

Павел Воля стане ведучим шоу "Що ти робив минулої п’ятниці?"

Шоу "Міняю жінку" на "1+1" стало головним "Фаворитом телепреси-2010"

"1+1" бере участь у створенні фільму про Володимира Висоцького

Європейське видання Сeetv.net підтвердило успіх каналу "1+1"

Повʼязані теми:

Наступна публікація