"1+1" бере участь у створенні фільму про Володимира Висоцького

"1+1" бере участь у створенні фільму про Володимира Висоцького

"1+1" бере участь у виробництві біографічного фільму про Володимира Висоцького

Група "1+1", разом із компаніями Monumental Pictures (підрозділ Sony Pictures) та російською компанією "Дирекция кино", бере участь у ствоернні фільму про Володимира Висоцького. Робоча назва фільму – "Дякую, що живий".

Автором сценарію фільму є син Володимира Висоцького – Микита. У картині йтиметься про події 1979 року, коли легендарний музикант та актор пережив клінічну смерть. Фільм знімається у Узбекистані та Росії, наразі знято половину матеріалу. За оцінками продюсерів, у прокат стрічка вийде літом 2011 року.

Анатолій Максимов, продюсер фільму, прокоментував співробітництво з

"1+1" так: "Я дуже радий співпраці з "1+1". Цей фільм – значимий для усіх людей, які жили у той період у величезній країні. Для України, я сподіваюся, фільм не буде іноземним, імпортним. Щоб не втрачати зв’язку з українським глядачем нам дуже потрібен український виробник. Він краще знає свій ринок".

Олександр Ткаченко, генеральний директор групи "1+1", каже, що для "1+1" участь у створенні прокатного кіно матиме надалі суттєве значення. "Це унікальний проект, який – я переконаний – стане головною подією наступного кінороку. Фільм знімає надзвичайно талановита та сильна команда, яка зробила такі стрічки як "Адмірал", "Турецький гамбіт", "Іронія долі-2", і ми віримо в успіх їхнього нового проекту". 

Режисер картини – Петро Буслов. Продюсером також є Міхаель Шліхт ("Monumental Pictures"). У фільмі знімаються Сергій Безруков, Володимир Ільїн, Сергій Шакуров, Іван Ургант, Андрій Панін, Оксана Акіньшина та багато інших. Виконавець ролі Володимира Висоцького не розголошується.

Читайте також:

"1+1" зібрав на Майдані більше 100 тисяч людей 

"1+1" дарує глядачам 15 новинок до 15-річчя 

Канал "1+1" запускає унікальне гіпноз-шоу 

Шоу "Міняю жінку" на "1+1" стало головним "Фаворитом телепреси-2010" 

Фільм про Висоцького

Фільм про Висоцького

Повʼязані теми:

Наступна публікація