Канал "1+1" запускає унікальне гіпноз-шоу

Канал "1+1" запускає унікальне гіпноз-шоу

"1+1" розпочинає показ унікального шоу

Незабаром стартує нова комедійна реаліті-вікторина за участю відомого гіпнотизера Дмитра Домбровського.

Скоро канал "1+1" розпочинає показ несподіваного та єдиного у своєму роді гіпноз-шоу "Що ти робив минулої п’ятниці?" Унікальність нового проекту полягає в тому, що його учасниками можуть стати лише 5% жителів Землі – люди, які піддаються найглибшому гіпнозу та гіпнотичній амнезії. Тому задля пошуку героя лише однієї програми доводилося переглянути кількох сотень охочих.

Гіпноз-шоу буде проходить у два етапи.  Перший – власне гіпнотичний – триває цілий день. Героя програми вводять у гіпноз і створюють для нього різноманітні фантастичні та смішні ситуації за участі його родичів та друзів, а також реальних зірок та штатних акторів програми. У цьому стані герой шоу бачитиме фантастичні речі, сприймаючи їх як реальність. Наприклад, з ним говоритимуть птахи, він зустрічатиме на кухні президентів, а сам вважатиме себе іншою людиною або навіть твариною.

Герой виконує так звану "постгіпнотичну програму", яку задає йому гіпнолог. В цьому стані людина виглядає і поводиться абсолютно нормально – утім може робити фантастичні і смішні речі... В кінці цих "випробувань" гіпнотизер стирає учаснику пам'ять про всі події, використовуючи гіпнотичний феномен – навіяна амнезія.

Другий етап – вікторина – відбувається через тиждень. Героя з "групою підтримки" з родичів та друзів запрошують до студії, де він має шанс виграти 20 тисяч гривень. Учасник програми побачать, що він робив під гіпнозом. Аби виграти гроші герою доведеться відповідати на запитання про те, як він поводився у тій чи іншій ситуації. З кожним питанням сума можливого виграшу збільшується у декілька разів.

Керувати свідомістю учасників шоу буде відомий гіпнотизер Дмитро Домбровський
Керувати свідомістю учасників шоу "Що ти робив минулої п’ятниці?" буде відомий гіпнотизер Дмитро Домбровський. З 1989 року він провів більше тисячі успішних виступів у різних містах Росії, Білорусі, України та Прибалтики. Крім того, Дмитро Домбровський є автором унікальних робіт, які допомагають людям позбавитися різних проблем.

"Усі наші звички, комплекси, страхи, впевненість і невпевненість – це програми, які закладені в нас з дитинства. Це – модель, яка показує схему нашої взаємодії зі світом. Ми ж не замислюємося, коли відкриваємо двері! Це – несвідома програма. Так ось, гіпноз – це не щось штучне. Людині в гіпнотичному стані також закладається програма. Приміром, програма – не боятися змій. Людина залишається абсолютно адекватною, але перестає боятися змій. Тобто страх замінюється на впевненість, – розповідає майстер. – Технологія гіпнозу – своєрідне «перезавантаження», видалення старої програми і інсталяція нової. Люди скаржаться на якісь проблеми, на кризи, на сімейні негаразди, не розуміючи, що коріння всіх проблем – в голові. Поки людина не навчиться розбиратися зі своєю психікою, не навчиться використовувати свої можливості, проблеми не закінчаться. Все, що я несу людям – знання: навчіться, я покажу як, і ви зможете справлятися зі усіма своїми проблемами!".

Які "програми" вигадає Домбровський для учасників шоу дізнаємося вже скоро на каналі "1+1".


Читайте також:

"Океан Ельзи" та "Бі-2" виступлять на 15-річчі "1+1"

"1+1" дарує глядачам 15 новинок до 15-річчя


Могилевська та Горбунов вестимуть шоу "Зірка+Зірка" на "1+1"

Повʼязані теми:

Наступна публікація