У похоронному бюро американського міста відкриють пивний паб

У похоронному бюро американського міста відкриють пивний паб

Похоронне бюро у Провіденсі / Фото: mkds.com

Заклад відкриється в гаражі, який примикає до жалобного бюро. Крім бару в приміщенні також буде функціонувати повноцінна кухня, де готуватимуться закуски.

У похоронному бюро міста Провіденс, штат Род-Айленд, США, відкриється ірландський пивний паб.

Влада міста вже видала керуючому похоронного будинку Марку Расселлу ліцензію на продаж алкогольних напоїв.

За словами Рассела, паб, який отримає назву McBride's, зможе одночасно прийняти близько шістдесяти осіб. Заклад відкриється в гаражі, який примикає до жалобного бюро. Крім бару в приміщенні також буде функціонувати повноцінна кухня, де для клієнтів закладу будуть готуватися закуски.

Незважаючи на те, що влада Провіденсу дозволила відкрити паб, власники магазинів, розташованих у тому ж районі, що і траурний будинок, поставилися до ідеї появи питного закладу без ентузіазму. Багато бізнесменів вважають, що паб буде відволікати людей від покупок.

Однак Расселл запевнив, що готовий піти назустріч бізнесменам, і пообіцяв, що McBride's буде закриватися раніше, ніж сусідні торгові точки і заклади.

Очікується, що паб McBride's відкриється до 1 березня 2011 року, трохи більш ніж за два тижні до святкування Дня святого Патріка.

Це свято офіційно відзначається в Ірландії, Північній Ірландії та канадській провінції Ньюфаундленд і Лабрадор, а в решті країн урочистості з нагоди Дня святого Патріка проходять неофіційно і часто обмежуються пиятикою в ірландських пабах.

Читайте також:

Японець побудував замок для свого собаки

Вчені винайшли спосіб спілкування з померлими

У Пуерто-Ріко небіжчика замість труни посадили на мотоцикл

Повʼязані теми:

Наступна публікація