У Пуерто-Ріко небіжчика замість труни посадили на мотоцикл

У Пуерто-Ріко небіжчика замість труни посадили на мотоцикл

Тіло 22-річного Девіда Моралеса Колона на мотоциклі / Фото: Daily Mail

Незвичайна церемонія прощання із загиблим пройшла в Пуерто-Ріко: забальзамоване тіло 22-річного юнака посадили на його улюблений мотоцикл Honda.

В одному з похоронних бюро Пуерто-Ріко вирішили провести обряд прощання з небіжчиком в екстравагантному стилі: померлий не лежав у традиційній труні, а сидів на мотоциклі.

Забальзамоване тіло 22-річного Девіда Моралеса Колона у всьому чорному - футболці, брюках, бейсболці, кросівках і сонцезахисних окулярах - посадили на мотоцикл Honda у такій позі, ніби він мчить вперед вулицями Сан-Хуана. Чорний шолом організатори похорону поклали на заднє сидіння улюбленого мотоцикла Колона.

22-річного юнака вбили минулого четверга. З якої причини і хто розправився з молодою людиною, не повідомляється. Попри шокуючу форму церемонії прощання із загиблим, відвідувачі, зокрема і діти, схоже, оцінили незвичайну ідею - в усякому разі охочих сфотографувати із небіжчиком, який сидить на мотоциклі, було багато.

Як виявилося, в 2008 році співробітники цього ж похоронного бюро поставили труп 24-річного чоловіка вертикально - в такому вигляді небіжчик перебував всі три дні, поки тривало прощання з ним. У Колона, як зіронізували журналісти, принаймні є можливість сидіти.

Цікаво, що в останні роки похоронні бюро почали ставитися до церемонії поховання більш творчо, пропонуючи її як "свято кінця життя". Так, в Америці можна заздалегідь подбати про своє останнє "свято", знявши відео про самого себе спеціально для цієї події. Можна розробити сценарій "похоронної вечірки" і обрати форму поховання.

Зокрема, крім традиційної кремації, пропонується новий екзотичний спосіб поховання - "екологічний". Тіло людини обертають тканиною, дають йому розкластися в землі і позначають місцезнаходження лише за допомогою пристрою GPS, яке під час відвідувань показує відео на визначеній ділянці кладовища.

Тіло 22-річного Девіда Моралеса Колона на мотоциклі / Фото: Daily Mail
Як писали американські ЗМІ, одна родина замовила церемонію прощання на полі для гольфу, яке так любив померлий. Ще один клієнт попросив, щоб його друзі проїхали на мотоциклах Harley його улюбленим шосе і там розвіяли його прах. Всього ж близько 70% американців віддають перевагу кремації - як визнають працівники похоронних бюро, в результаті церемонії стали менш похмурими, оскільки на них відсутнє тіло небіжчика.

Серед тих, хто хоче бути похованим у труні, також зустрічаються великі оригінали. Так, минулого літа дизайнер коробки чіпсів Pringles, 89-летній Фредрік Дж. Бор захотів, щоб його поховали в його винаході. Родичі виконали прохання, помістивши прах покійного в коробку з-під чіпсів Pringles, а те, що не помістилося - у більш традиційну урну на кладовищі в Цинциннаті.

Читайте також:

Нове похоронне бюро "ховатиме" клієнтів в Інтернеті

В Бразилії чоловік прийшов на власний похорон

У Луцьку "мертвий" син зателефонував матері після власного похорону

Батьки одружилися на похороні сина

Повʼязані теми:

Наступна публікація