Дядя Жора повів дружину у секс-музей

Дядя Жора разом із дружиною побував у Європі. Найбільше подружжю сподобався Амстердам.

Вадим Мічковський, більше відомий, як Дядя Жора, показав дружині знамениту вулицю Червоних Ліхтарів і зводив в секс-музей.

Подорож столицями Бенілюксу Дядя Жора планував ще взимку, але все не міг вирватися через брак часу. Поїздку в Європу гуморист організував лише, коли фраза "ти скрізь їздиш, а я ніде не була", прозвучала від дружини Наталії.

"Поспішаю запевнити, весна - саме час для подорожей. Взимку все не так красиво, влітку - спекотно, а навесні і сонечко, і сакури якраз розцвіли. Загалом, ми з дружиною залишили дітей на бабусь і дідусів і відправилися в міні-євро-тур. Дортмунд, Брюссель, Люксембург, Дюссельдорф, Кельн, Амстердам - нам вдалося побачити майже всі визначні пам'ятки Європи", - розповів Дядя Жора.

На відміну від звичайних робочих поїздок по Європі, цього разу український шоумен подорожував у своє задоволення - як турист, з екскурсоводом. Тому дізнався багато цікавих подробиць про ті місця, в яких бував раніше.

Найбільше подружжю Мічковських сподобався Амстердам.

"Ми відвідали музей сексу, покаталися на кораблику каналами Амстердама. Погуляли на вулиці Червоних Ліхтарів - на жаль, там не можна фотографуватися, а то я б наробив фотографій! Шкода, що в Києві немає такої визначної пам'ятки - потрібно підказати таку ідею столичним чиновникам. Від туристів б відбою не було. Ні для кого не секрет, що українські дівчата найкрасивіші - було б на що подивитися, - сміється гуморист. - Загалом, встигли все: і погуляти і шопінгом зайнятися".

Читайте також:

Дядя Жора подарував Лірнику Поплавського

Кіркоров відзначить день народження із Жанною Фріске

У Києві обрали "Найстильніших" знаменитостей

Повʼязані теми:

Наступна публікація