У Франції за підозрою в тероризмі затримали трирічну дитину

У Франції за підозрою в тероризмі затримали трирічну дитину

У Франції за підозрою в тероризмі затримали трирічну дитину

Кількох годин перебування в поліції вистачило, щоб істотно засмутити психіку дитини. Тепер хлопчик не може нормально спати і постійно плаче.

Французькі поліцейські затримали трирічного хлопчика як підозрюваного в терористичній діяльності і протримали на допиті більше двох годин. Інцидент стався в минулий четвер в передмісті Парижа, проте тільки тепер інформація просочилася в пресу.

Хлопчик на ім'я Даніель і його батько - нелегальний іммігрант північноафриканського походження - були затримані після спільного відвідування розважального центру відпочинку. Коли вони повернулися до своєї машини, там вже стояли поліцейські, за словами яких спочатку проводилася звичайна перевірка автомобіля.

Проте потім батька з дитиною відвезли в поліцейський відділок, де через 20 хвилин розвели по різним кабінетам. Чоловіка допитували, намагаючись з'ясувати, чи має він зв'язок з радикальними ісламістськими угрупованнями. Формально розслідування було розпочато у відношенні як батька, так і сина.

Врешті-решт після двогодинних розпитувань у відділок прибула мати Даніеля, і його відпустили. Представники місцевих соціальних служб заявили, що кількох годин перебування в поліції вистачило, щоб істотно засмутити психіку дитини. Вони також повідомили, що тепер хлопчик не може нормально спати і постійно плаче. За словами соцпрацівників, цей інцидент став для нього справжнім кошмаром.

Члени однієї з французьких благодійних організацій RESF, яка займається правами іноземних дітей, що не мають офіційних документів, з'явилися в поліцейський відділок за роз'ясненнями. Однак там їх попросили піти.

На думку дитячих правозахисників, поліцейські порушили статті 9 і 37 міжнародної конвенції з прав дітей. Згідно з цими пунктами документа вони не мали права забирати хлопчика у батька і тим більше обмежувати його свободу подібним чином.

Представник місцевої поліції обмежився заявою про те, що справа перебуває на розгляді. Більш докладні коментарі журналістам отримати не вдалося.

Читайте також:

Вперше жінка підкорила всі 14 найвищих гір планети

Дівчинку, яка провалилася під кригу, півгодини зубами утримував п'ятирічний брат

У Японії пройшов фестиваль дітей, які плачуть

Повʼязані теми:

Наступна публікація