Дівчинку, яка провалилася під кригу, півгодини зубами утримував п'ятирічний брат

Дівчинку, яка провалилася під кригу, півгодини зубами утримував п'ятирічний брат

Дівчинку, яка провалилася під кригу, півгодини зубами утримував п'ятирічний брат / Фото: МНС

Коли шестирічна дівчинка провалилася під лід, її п'ятирічний брат вчепився зубами в капюшон її куртки, щоб не дати затягнути дівчинку течією під кригу.

Шестирічна дівчинка, яка провалилася під кригу у Бурятії, залишилася жива завдяки тому, що її п'ятирічний брат протягом півгодини, поки не прийшла допомога, зубами утримував її за капюшон, повідомив представник ГУ МНС по республіці.

За його словами, це сталося 5 квітня, але відомо стало про це тільки в середу, коли представники МНС зустрілися з учасниками подій.

Коли шестирічна дівчинка провалилася під лід, її п'ятирічний брат кинувся на допомогу. Але сил у хлопчика витягти сестру не вистачило, і тоді він вчепився зубами в капюшон її куртки, щоб хоча б не дати затягнути дівчинку течією під кригу.

"У цей час інша дівчинка побігла додому, кликати на допомогу", - повідомив представник МНС.

Вдома виявився старший брат "свідка" - 15-річний Іван Жамьянов, який відразу ж кинувся на допомогу. Підліток не тільки зміг витягнути з води дівчинку, але і відніс її на руках додому і зігрів.

"Адміністрація школи, де навчається Іван Жамьянов, зараз готує подання на нагороду для Жамьянова та п'ятирічного Данила Зайцева на ім'я Начальника Головного управління МНС РФ по Республіці Бурятія", - повідомив представник відомства.

Читайте також:

В центрі Києва бурулька розтрощила жінці голову

30 тисяч киян травмувалися через неприбрані вулиці

Застряглий пором "Нордланд" витягли з криги

Повʼязані теми:

Наступна публікація