30 тисяч киян травмувалися через неприбрані вулиці

Офіційні дані свідчать про збільшення вдвічі - до 10 тисяч - випадків травмування мешканців столиці через кригу. Проте голова Шевченківського району вважає, що цифри занижені втричі.

У Києві удвічі збільшилась кількість людей, які зазнали травм на неприбраних комунальними службами вулицях, порівняно з минулим роком.

За даними київської мерії, з середин грудня і до кінця січня понад 10 тисяч мешканців столиці зазнали травм на вулицях через ожеледицю.

Натомість голова Шевченківської райдержадміністрації Віктор Пилипишин заявив, що через ожеледицю на київських вулицях постраждало приблизно втричі більше людей, ніж про це повідомляє мерія.

"Тільки у Шевченківському районі від початку зими постраждало близько трьох тисяч осіб. Тому, якщо помножити на десять районів, то вийде близько тридцяти тисяч", - вважає Пилипишин.

Київська міська влада звинувачує в тому, що відбувається, районні державні адміністрації, які не впоралися із ситуацією. Пилипишин доводить протилежне.

"У 2005 році бюджети десяти районів майже дорівнював бюджетові міста. А в 2008-09 роках співвідношення стало один до п’яти. Місто централізувало максимально всі ресурси і повноваження, які є в Києві. Але чомусь не захотіло взяти на себе відповідальність. Там, де "треба красти" гроші – там вони проявляють активну діяльність. А там, де треба брати відповідальність – цього немає", - каже Пилипишин.

Через неприбрані від снігу та криги вулиці київська влада на кілька гривень зменшила комунальні тарифи. Проте багато хто з киян сприйняв такий крок як знущання з боку влади. Тим часом, перші постраждалі від ожеледиці кияни вже звернулися із судовими позовами, вимагаючи компенсацій за свої переломи та моральну шкоду.

Читайте також:

У Черновецького вирішили, хто платитиме киянам за переломи

Сніг із Києва вивозять у довколишні села

Киянам повернуть заплачені за ЖКГ гроші через неприбраний сніг

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: