Батько Ліндсей Лохан каже, що вона хвора на ВІЛ

Тато Ліндсей Лохан написав у своєму блозі, що його донька хвора на ВІЛ-інфекцію.

Непрості стосунки Ліндсей та її батька Майкла стають ще більш заплутаними. Так, на його сторінці в Твіттер з'явилося повідомлення: "Майкл Лохан: "Правда полягає в тому, що моя дочка повинна жити решту життя з ВІЛ".

Війна між батьком і 24-річною дочкою триває кілька років - з тих пір, як донька пішла з батьківського дому і живе самостійно - то з друзями, то з подружками. У минулому році Майкл заявив, що навіть хоче викрасти її, щоб направити на шлях істинний.

Втім, сам Майкл - зовсім не "білий і пухнастий", як може здатися. Він, наприклад, відсидів термін за побиття людини. До речі, саме у в'язниці Лохан уперше виявив дивну турботу про дочку - намалював картину, на якій зобразив людей, які, як він вважає, псують життя його донечці. 

Майкл не раз висловлювався, що його дочка сильно залежала від медикаментів, навіть намагалася накласти на себе руки. Ліндсей у відповідь твердила, що це тато приймає заборонені препарати. Перепалка дісталася до повідомлення в твіттер ... Але чому батько вирішив повідомити про це всьому світу?

Проте відповіді дізнатися не вдалося: незабаром після появи сторінка зникла. Сам Лохан зізнався журналістам:

- Це хакери зламали мою сторінку. Мій адвокат Ліза Блум звернеться до органів, щоб дізнатися, хто зробив це. Я звертаюся до цього блогера: припиняй писати від мого імені. Ти все вигадав!

Сама актриса поки ніяк не прокоментувала твердження, що хвора ВІЛ.

Читайте також:

Ліндсей Лохан в шоці від нової 27-річної мачухи

Через алкоголізм у Ліндсей Лохан немає грошей для прожиття

П'яна Ліндсей Лохан впала у кущі

Повʼязані теми:

Наступна публікація