"1+1" зібрав на Майдані більше 100 тисяч людей

Концерт на Майдані на честь 15-річчя каналу "1+1" зібрав неймовірну кількість людей - майже стільки, як під час помаранчевої революції.

Концерт на Майдані більше 100 тисяч людей
12 вересня 2010 року з нагоди свого 15-річчя телеканал "1+1" влаштував грандіозний концерт на столичному Майдані Незалежності, у якому взяли участь популярні музичні команди – гурти "Бі-2" та "Океан Ельзи". Свято "1+1" зібрало на Майдані рекордну кількість людей – більше ста тисяч.

Ведучими святкового вечора були елегантний Юрій Горбунов та пафосний репер Потап. Вони розважали глядачів своїми невимушеними жартами, коментували все, що відбувалося на Майдані, детально розповідали про прем'єри, які очікують на шанувальників каналу "1+1". Останніх, до речі, зібралося неймовірна кількість, тому що, якщо сказати – багато, то не передати всього об'єму святково настроєного натовпу, який веселився і святкував разом із співробітниками каналу. За міліцейськими даними, людей на головній площі зібралося майже стільки ж, як під час помаранчевої революції.

Виступ гурту "Бі-2" трохи затягнувся на радість шанувальникам
Такий натхненний настрій звичайно передався і виконавцям. Соліст групи "Бі-2" Льова настільки захопився виступом через шалене сприйняття юрби, що навіть трохи затягнув виступ. Та це було тільки на радість усім, адже виконувалися улюблені багатьма пісні "Скользкие улицы", "Шамбала", "Полковнику никто не пишет".

Перевести подих та підготуватися до виступу легендарної української групи "Океан Ельзи" допоміг святковий салют. Святославу Вакарчуку не потрібно було наново розігрівати публіку, адже всі були розпалені з першої пісні "Тільки там, де нас нема".

Глядачі, які не змогли приєднатися особисто, обов'язково побачать телевізійну версію концерту в ефірі "1+1".

Читайте також:

"Сніданок з 1+1" виходить у прямий ефір

Святкування 15-річчя телеканалу "1+1" у Києві

"1+1" дарує глядачам 15 новинок до 15-річчя

В ефірі "1+1" одразу три серіальні прем'єри

"1+1" зібрав на Майдані більше 100 тисяч людей

"1+1" зібрав на Майдані більше 100 тисяч людей

Повʼязані теми:

Наступна публікація