В ефірі "1+1" одразу три серіальні прем'єри

Канал "1+1" розпочинає ювілейний - 15-й - телевізійний сезон.

У вівторок, 31 серпня, на каналі "1+1" одразу кілька прем'єр. Першим у ювілейному - 15-му - телесезоні стартувало продовження програми "Міняю жінку". На черзі прем'єри серіалів: "Іван да Мар'я", "Маргоша-3" та "Інтерни".

"Іван да Мар'я"

Сюжет цього серіалу нагадує відомий у 80-90-ті роки американський телефільм "Детективне агентство "Місячне світло". У центрі оповіді, і російського, і заокеанського серіалу – заплутані справи, які розслідують два талановитих детективи – чоловік та молода жінка. Природно, крім робочих, у них складаються і непрості особисті взаємини.

Режисером і сценаристом "Детективного агентства "Іван да Мар'я"" став Рауф Кубаєв. Раніше він зняв серіал "Кармеліта" і написав сценарій до телефільму "Ундіна". Головні ролі в серіалі виконали Леонід Ярмольник та Світлана Антонова.

Дивіться на "1+1", вівторок-п'ятниця, 18:30.

Маргоша-3
"Маргоша-3". Такого ви ще не бачили!

Шанувальників серіалу чекають чергові 60 епізодів про пригоди Гоші Реброва (запеклого ловеласа й переконаного холостяка), закутого у тілі красуні Марго.

Сценаристи "Маргоші" обіцяють, що всі серії третього сезону будуть оригінальними, а не адаптованими. А все тому, що сюжет аргентинської версії "ЛаЛола" закінчився поцілунком Марго та Калуги у другому сезоні. Отже, третій сезон "Маргоші" побачать лише російські та українські глядачі.

Сюжет "Маргоші-3" тримається у страшному секреті. Зйомки ще не закінчені і навіть самі актори до кінця не знають, що чекає їхніх героїв за кілька епізодів. Але вже відомо, що красунчику Калузі доведеться посунутися: у житті Марго з'явиться новий чоловік. Він гарний. Талановитий. Він подобається її батькам. Однак через нього в житті Марго все полетить шкереберть. Проблеми на роботі, в особистому житті, з колегами. І найжахливіше, що Марго нічого не може з цим вдіяти. Хто ж ця людина? Чому Марго так боїться її? І чи остаточне її рішення залишитися в жіночому тілі?

Основний акторський склад залишився тим самим - Марія Берсенєва (Марго), Олена Перова (Аня Сомова), Олег Масленников-Войтов (Калугін), Анатолій Кот (Зимовський) та Володимир Стержаков (Наумич). До них приєднається Едуард Трухменьов - у серіалі красень Гоша. Також у серіал повернеться Джульєтта Герінг (Ельвіра Мокрицька). З'являться у третьому сезоні і нові персонажі, наприклад, друг Гоші - Родіонов, який одразу накине оком на чарівну Марго.

Дивіться третій сезон "Маргоші" на "1+1", вівторок-четвер, 20:10 та 21:15.

Інтерни
"Інтерни"

Російський комедійний телевізійний серіал про чотирьох випускників медичного інституту, які потрапили на інтернатуру до лікарні, у відділення доктора Бикова (Іван Охлобистін).

Бикова практиканти страшенно дратують, і він із задоволенням спостерігає за тим, як вони (не без його допомоги) весь час потрапляють в дурні ситуації. Ботанік Левін, грубуватий нездара Лобанов, незграбна і наївна Варя Черноус і син головлікаря Гліб Романов.  Доктору Бикову буде складно знайти спільну мову з інтернами. Іще складніше самим інтернам. Інакше, як "душогуб" і "фашист" Бикова вони не називають... Цікаво, хто кого?

Практично всі сюжети серіалу взяті з реальної лікарської практики. А для виконавця головної ролі доктора Бикова - Івана Охлобистіна – "Інтерни" стали першою в його акторській кар'єрі роботою в ситкомі. Заради ролі Бикова Охлобистін (він же Отець Іван) особисто написав листа патріархові Кирилу з проханням тимчасово відсторонити його від служіння в церкві.

У ролях: Іван Охлобистін, Вадим Демчог, Світлана Каминіна, Олександр Ільїн мол., Христина Асмус, Ілля Глинников, Дмитро Шаракоїс.

Дивіться на "1+1", вівторок-п'ятниця, 22:15.

Читайте також:

"Океан Ельзи" та "Бі-2" виступлять на 15-річчі "1+1"

На "1+1" стартує другий сезон шоу "Міняю жінку"

"1+1" покаже третій сезон серіалу "Маргоша"

Повʼязані теми:

Наступна публікація