Мадонна побореться за "Оскар"

Мадонна побореться за "Оскар"

Мадонна

Поп-королева Мадонна, яка стала режисером фільму "МИ", претендувтаиме на "Оскар-2012".

Другий фільм Мадонни, де поп-діва виступила в якості режисера, має всі шанси завоювати престижну нагороду американських кіноакадеміків.

The Weinstein Company, яка купила права на картину "МИ. Віримо в любов"(WE), планує випустити її 9 грудня 2011 року. Стрічка стане однією з небагатьох, які компанія буде просувати в розпал боротьби за "Оскари-2012".

Дія "МИ" розгортається в Нью-Йорку. Воллі Вінтроп одержима романом короля Едуарда VIII і американки Волліс Сімпсон. Жінка вважає, що це була ідеальна історія кохання, тому скуповує речі, пов'язані з парою, намагаючись у всіх подробицях відновити їхнє спільне життя. Незабаром Воллі виявляє, що справжні стосунки закоханих були далекі від ідеальних.

Головні ролі в картині виконали Еббі Корніш, Джеймс д'Арсі і Андреа Райзборо. Крім того, невелика роль була відведена 14-річної доньки Мадонни - Лурдес Леон.

На даний момент у The Weinstein Company, крім "МИ", є кілька проектів, які можуть претендувати на "Оскар". Так, компанія придбала права на прокат чорно-білого фільму "Артист" (за участь в ньому Жан Дюжарден отримав нагороду як найкращий актор на Каннському кінофестивалі), картин "Залізна леді", в якій Меріл Стріп грає Маргарет Тетчер, і "Найбільш п'яний округ в світі" з Томом Гарді в головній ролі.

Читайте також:

Мадонна записала пісню із донькою

Мадонна забороняє доньці ходити на побачення

Мадонна та Лурдес обрали модель для своєї колекції

Повʼязані теми:

Наступна публікація