На "Міс Україна" Періс Хілтон поставила Собчак на коліна

Через прикре непорозуміння, мимовільною учасницею якого стала Періс Хілтон, стрічку "Міс Україна" довелося передаровувати інший конкурсантці, а ведучі шоу Ксенія Собчак та Іван Дорн вибачалися на колінах.

Вибачаючись, Собчак і Дорн опустилися на Коліна. Собчак навіть поцілувала краєчок сукні дівчини
"Міс Україна 2011" стала 19-річна брюнетка з Вінниці Ярослава Куряча. Хоча спочатку переможницею була оголошена зовсім інша конкурсантка. Ця неприємність на головному конкурсі краси України сталася через те, що ведуча Ксенія Собчак, а разом з нею і головна гостя шоу Періс Хілтон, помилилися, оголошуючи результати.

Ця пікантна подробиця стала, мабуть, головною фішкою конкурсу, який проходив в Києві в неділю, 11 вересня.

За першої спроби головну корону мало не наділи на Маргариту Горбик з Києва. Дівчина вже розгладжувала на грудях подаровану стрічку, як раптом ведучі схаменулися - не вона!

Собчак так сильно вибачалася, що навіть опустилася на коліна і закликала зробити те ж саме свого напарника Івана Дорна. Так, плече до плеча, вони і застигли перед засмученою дівчиною. На додачу, "російська Періс Хілтон", каючись, ще й поцілувала краєчок сукні Маргарити. Справжня ж Періс дивилася на це з іншого кінця сцени і мило посміхалася.

У "Міс Україна 2011" взяли участь 26 красунь з різних міст. Дівчата боролися не тільки за титул головної красуні країни, а й за почесну місію представляти Україну на конкурсі "Міс Світу". Він, до речі, зовсім не за горами - вже в жовтні, в Лондоні.

Брюнетки знову "заправляли" на "Міс Україна" - їх було більше ніж блондинок, причому така ж ситуація спостерігалася на конкурсі і в минулому році (така от тендеція).

Але! Тест на "блондинистість" з успіхом склали всі фіналістки. Традиційне інтерв'ю, покликане продемонструвати розум та освіченість конкурсанток, стало найвеселішою частиною програми.

Традиційне інтерв'ю - перевірка на кмітливість
- Що спільного між Богданом Хмельницьким та Іваном Мазепою? - грайливо запитував Дорн киянку Дарину Мусієнко.

- Вони обидва чоловіки!

- Як ви стежите за собою? - Ксенія Собчак Мирославі Капштик із Дніпропетровська.

- Не їм! - Гордо заявляє дівчина.

- А що ви любите найбільше?

- Подорожувати, спати і їсти!

До речі, переможниця "Міс Україна 2011", дивлячись в очі Дорну, сказала, що її мета в житті - самореалізуватися. Ярослава вивчає хореографію в Національній академії культури і мистецтв. Своє майбутнє життя дівчина мріє пов'язати саме з танцями.

Чи вільне місце претендента на руку і серце головної красуні країни, дізнатися так і не вдалося. Про своє особисте життя дівчина вважає за краще мовчати.

Нагадаємо, що в журі конкурсу крім Періс Хілтон були також Володимир Кличко, актор Жан-Клод Ван Дамм, Анна Безсонова та інші знаменитості.

Переможниці конкурсу

"Міс фото" - Капштик Мирослава (Дніпропетровськ)

"Міс глядацьких симпатій" - Горбик Маргарита (Київ)

"Друга віце-міс Україна 2011" - Мусієнко Дарина (Київ)

"Перша віце-міс Україна 2011" - Сендецька Альона (Київ)

"Міс Україна 2011" - Куряча Ярослава (Вінниця)

Читайте також:

Періс Хілтон в Києві не обійдеться без IPod, свічок та цілодобового водія

Красуні "Міс Всесвіт" влаштували фотосесію у купальниках

"Міс Україна Всесвіт" запала в душу бразильському мачо

За кулісами "Міс Україна"

За кулісами "Міс Україна"

Повʼязані теми:

Наступна публікація