Режисер "Титаніка" занурився на дно Байкалу

Дата публікації
Перегляди
3890
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Режисер "Титаніка" занурився на дно Байкалу

Кемерон вже має досвід глибоководних занурень / Фото: AFP

Джеймс Кемерон зустрів свій 56-й день народження на дні російського озера Байкал. Він занурився під воду на три години на батискафі "Мир-1".

Знаменитий американський режисер, автор кінофільмів "Аватар" і "Титанік" Джеймс Кемерон занурився на дно Байкалу на глибоководному апараті "Мир-1".

Під воду "Мир-1" з Кемероном на борту опустився в районі мису Товстий у південній частині озера. Апаратом керує голова технічної ради Фонду сприяння збереженню озера Байкал Анатолій Сагалевич, який і запросив голлівудського режисера до Росії.

У цій поїзді знаменитого режисера супроводжує його дружина, актриса Сьюзен Еміс, а також австралійський дослідник, учасник глибоководної експедиції "Арктика 2007" Майкл Макдауелл і письменниця, автор книги "Аватар. Ілюстрований путівник по Пандору" Марія Вільхельм. На Байкалі Кемерон відзначить свій 56-й день народження.

Примітно, що Кемерон вже має досвід глибоководних занурень на апаратах "Мир". Зокрема, режисер неодноразово опускався у води Атлантичного океану під час зйомок фільму "Титанік".

До Кемерона на дно Байкалу занурювалися й інші відомі особистості, зокрема - прем'єр-міністр Росії Володимир Путін і президент Монголії Цахіагійн Елбегдорж.

Науково-дослідницька експедиція "Мири на Байкалі" проходить з 2008 року. Вчені досліджують стан екосистеми водойми, тваринний і рослинний світ, тектонічні процеси на дні озера.

Читайте також:

Президент Монголії опустився на дно Байкалу

На Байкалі стався землетрус силою більше 5 балів

Джеймс Кемерон зніме про Black Eyed Peas 3D-фільм

У мережі з'явився ролик фільму "Титанік-2"

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3890
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація