У Києві Ламберт і Марсо відкрили ювілейну "Молодість"

"Молодості" - сорок років. Серед її гостей цього року Крістоф Ламберт із Софі Марсо, Фанні Ардан, Жерар Депардьє, Карен Шахназаров та багато інших.

12_molodost
Гості фестивалю
У Києві відкрився ювілейний кінофестиваль "Молодість". Кінофестивалю виповнилося 40 років. Серед гостей "Молодості" - світові імена: Крістоф Ламберт із Софі Марсо, Фанні Ардан, Жерар Депардьє, Карен Шахназаров, Рената Литвинова, Людмила Гурченко та багато інших.

Фестиваль цього року стартує фільмом із назвою "Картагена". У головній ролі - найгарніша пара французького кіно - Софі Марсо та Крістофер Ламберт.

Російська акторка Рената Линвинова цьогоріч веде церемонію відкриття.

У конкурсній програмі кінофестивалю "Молодість" - 57 стрічок. Переможець отримає 10 тисяч доларів. Поза конкурсом глядачі побачать 67 фільмів.

Щодо "Картагени", то це дуже зворушлива любовна історія про жінку, яка прикута до ліжка і шукає собі доглядача і помічника. Ним стає боксер-п'яниця - якого грає Крістоф Ламберт. Софі Марсо зізнається - ця роль їй далася нелегко. Вона грала лише обличчям, а тіло було нерухомим.

Крістоф Ламберт так чудово виконував усі забаганки хворої, що на прес-конференції у нього питали, чи так само в житті він піклується про своїх жінок, коли вони хворіють.

"В мене не багато жінок а одна, якщо вона хворіє, я за нею доглядаю, я часто ношу її на руках але не щодня, ну просто життєві ситуації не дозволяють це робити занадто часто", - зізнався актор.

Крістоф Ламберт із Софі Марсо з 2007 року живуть у громадянському шлюбі. Ніжні стосунки вони не могли приховати і на прес-конференції. У француженки намагалися дізнатися, яким чином у свої 43 роки вона так фантастично виглядає. Софі дала зрозуміти - це все завдяки її чоловікові. Зазначимо, що Ламберт старший за неї на 10 років. До речі, акторка сама познайомилася з Ламбертом і запросила його грати у своєму фільмі, де вона була режисером - тоді і почався їхній роман.

"Я вперше його побачила на етажерці з книгами, точніше його фото. І подумала - ось він. Але я собі тоді шукала не чоловіка, не коханого, а саме актора", - зізналася Марсо.

Софі Марсо запропонували на наступному фестивалі "Молодість" влаштувати ретроспективу її стрічок, в яких вона була режисером. Зірка пообіцяла до наступної "Молодості" зняти одну або дві картини і привезти їх до Києва.

На святі були присутні і відомі політики. Наприклад, Віктор Ющенко із сім'єю.

Читайте також:

Софі Марсо відкриє кінофестиваль "Молодість"

Куриленко була ведучою "Молодості"

Жан Клод ван Дам на фестивалі "Молодість"

На "Молодості" Катрін Деньов вручили "Скіфського оленя"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: