У Києві Ламберт і Марсо відкрили ювілейну "Молодість"

Дата публікації
Перегляди
3698
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві Ламберт і Марсо відкрили ювілейну "Молодість"

Фото: www.livestory.com.ua

"Молодості" - сорок років. Серед її гостей цього року Крістоф Ламберт із Софі Марсо, Фанні Ардан, Жерар Депардьє, Карен Шахназаров та багато інших.

Гості фестивалю
У Києві відкрився ювілейний кінофестиваль "Молодість". Кінофестивалю виповнилося 40 років. Серед гостей "Молодості" - світові імена: Крістоф Ламберт із Софі Марсо, Фанні Ардан, Жерар Депардьє, Карен Шахназаров, Рената Литвинова, Людмила Гурченко та багато інших.

Фестиваль цього року стартує фільмом із назвою "Картагена". У головній ролі - найгарніша пара французького кіно - Софі Марсо та Крістофер Ламберт.

Російська акторка Рената Линвинова цьогоріч веде церемонію відкриття.

У конкурсній програмі кінофестивалю "Молодість" - 57 стрічок. Переможець отримає 10 тисяч доларів. Поза конкурсом глядачі побачать 67 фільмів.

Щодо "Картагени", то це дуже зворушлива любовна історія про жінку, яка прикута до ліжка і шукає собі доглядача і помічника. Ним стає боксер-п'яниця - якого грає Крістоф Ламберт. Софі Марсо зізнається - ця роль їй далася нелегко. Вона грала лише обличчям, а тіло було нерухомим.

Крістоф Ламберт так чудово виконував усі забаганки хворої, що на прес-конференції у нього питали, чи так само в житті він піклується про своїх жінок, коли вони хворіють.

"В мене не багато жінок а одна, якщо вона хворіє, я за нею доглядаю, я часто ношу її на руках але не щодня, ну просто життєві ситуації не дозволяють це робити занадто часто", - зізнався актор.

Крістоф Ламберт із Софі Марсо з 2007 року живуть у громадянському шлюбі. Ніжні стосунки вони не могли приховати і на прес-конференції. У француженки намагалися дізнатися, яким чином у свої 43 роки вона так фантастично виглядає. Софі дала зрозуміти - це все завдяки її чоловікові. Зазначимо, що Ламберт старший за неї на 10 років. До речі, акторка сама познайомилася з Ламбертом і запросила його грати у своєму фільмі, де вона була режисером - тоді і почався їхній роман.

"Я вперше його побачила на етажерці з книгами, точніше його фото. І подумала - ось він. Але я собі тоді шукала не чоловіка, не коханого, а саме актора", - зізналася Марсо.

Софі Марсо запропонували на наступному фестивалі "Молодість" влаштувати ретроспективу її стрічок, в яких вона була режисером. Зірка пообіцяла до наступної "Молодості" зняти одну або дві картини і привезти їх до Києва.

На святі були присутні і відомі політики. Наприклад, Віктор Ющенко із сім'єю.

Читайте також:

Софі Марсо відкриє кінофестиваль "Молодість"

Куриленко була ведучою "Молодості"

Жан Клод ван Дам на фестивалі "Молодість"

На "Молодості" Катрін Деньов вручили "Скіфського оленя"

"Молодості" - 40 років

"Молодості" - 40 років

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3698
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація