На "Молодості" Катрін Деньов вручили "скіфського оленя"

У Києві триває кінофестивлаь "Молодість", на який приїхали гості із різних країн світу. Серед них Ольга Куриленко та Катрін Деньов.

Кінофестиваль "Молодість"
ТСН.ua
Ольга Куриленко та Андрій Халпахчі - ведучі відкриття кінофестивалю
24 жовтня у Києві урочисто відкрився 39-й Міжнародний кінофестиваль "Молодість". Червоною доріжкою крокували актори, режисери, гості фестивалю. Одним із перших у кінотеатр "Київ", де відбувалось відкриття, прийшов Андрій Халпахчі, арт-директор Міжнародного кінофестивалю "Молодість". Він розповів, як криза вплинула на цьогорінчий фестиваль.

"Цього року ми проводимо "Молодість" не у палаці "Украна", а у кінотеатрі "Київ", тому що по-перше, там апаратура не відповідає стандартам міжнародних фестивалів, а по-друге кризовий рік, маємо трохи економити. Зате ми ні на день не скоротили фестиваль, не скоротили програму, кількість гостей. Я переніс два дні террору, коли дзвонили і просили запрошення, а їх вже не було, і довелось відмовляти поважним людям".

До речі, нинішня "Молодість" влаштована за суворим європейським стандартом, де сорок з гаком конкурсних фільмів у трьох категоріях (студентські, дебютні короткометражні та ігрові стрічки) обрамлені різними додатковими програмами і спеціальними подіями. Орієнтація на світовий фестиваль виявляється і в тому, що в позаконкурсній частині "Молодості" значне місце відведено соціальній проблематиці.

Головою журі МКФ "Молодість" став французький режисер Тоні Гатліф, відомий за фільмами "Сам по собі", "Трансільванія".
"Я із задоволенням відкриваю нові країни, я режисер і багато подорожую, - сказав Тоні. - В Україну я приїхав, щоб дізнатись про неї більше, також мені приємно відкривати нові таланти та нових режисерів".

А от французький актор Грегуар Колен приїхав до України, аби позмагатись у конкурсній програмі.
"Я тут представляю свій перший короткометражний фільм "Лисяча бухта". Заради цього я приїхав на цей фестиваль, а ще тому, що сюди завітала моя подруга Ольга Куриленко.

До речі, сама пані Куриленко зізналась, що відчувши атмосферу "Молодості" вирішила залишитись у Києві надовше. До України вона привезла лише кілька вбрань.
"Ненавиджу великі валізи, намагаюсь із собою возити якомога менше речей", - сказала Ольга.

Кінофестиваль "Молодість"
ТСН.ua
Ольга Сумська побувала на відкритті "Молодості"
До своєї рідної країни Ольга приїхала із Лондона.
"Хоча я звикла до Франції, але зараз я живу у Лондоні, бо там хороша енергія, багато можливостей та багато хороших людей".

На фестивалі Ольга не лише була ведучою відкриття МКФ, але й представить фільм "Стіни", у якому грає дівчину Галю.

Під час відкриття кінофестивалю, яке дещо затрималось через приїзд акторки Катрін Деньов (її рейс затримали майже на 2 години), їй вручили "Скіфського оленя" за внесок у розвиток кіномистецтва.

Відкрив кінофестиваль фільм "Коко Шанель та Ігор Стравінський".

Фото Олени Грози, спеціально для ТСН.ua

Читайте також:

Кінофестиваль "Молодість" подає на Черновецького до суду

Жан Клод ван Дамм і Катрін Деньов приїдуть на "Молодість"

Ольга Куриленко буде ведучою кінофестивалю "Молодість" у Києві

ВідеоКатрін Деньов вручили "скіфського оленя"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: