Концертувати у стані ворога принизливо – фронтмен Kozak System

Іван Леньо підтримує запровадження візового режиму з Росією.

Фронтмен гурту Kozak System Іван Леньо вважає принизливим виступати у країні, яка веде війну з Україною, тому його гурт припинив гастролювати Росією. Хоча свого часу Kozak System грали на топових російських фестивалях на кшталт "Нашествие" і "Сотворение мира".

"Ми не уявляємо собі на сьогодні можливість концертувати у стані ворога. Це принизливо і недопустимо абсолютно", - сказав Леньо в ефірі ток-шоу "Право на владу".

Музикант сказав, що знає достатню кількість гуртів, які плідно працювали, гастролювали Росією, а зараз зупинили ці гастролі. "І це топові гурти, які ви усі знаєте. І вони понесли збитки", - каже він.

Іван Леньо вважає, що до України потрібно впускати тих російських музикантів, які висловили свою громадянську позиції і не підтримали агресію Кремля проти України.

Принизливо концертувати в стані ворога – фронтмен Kozak System

Гурт Kozak System перестав їздити з концертами до Росії після того, як почалася агресія. І це принципова позиція гурту. А для російських артистів ,які хочуть їхати в Україну, фронтмен іван Леньо має тест для перевірки.

Фронтмен Kozak System зазначив, що підтримує запровадження візового режиму з Росією, щоб мати контроль над тими, хто в'їжджає в Україну. Він вважає це нормальним, адже його гурт виступає більше, ніж у 17 країнах світу, і увесь час музиканти відкривають туди візи. Хоча ці країни не ведуть війну з Україною.

"Якщо ми говоримо про заробітчан (які їздять до Росії). Скажіть, чи це не є цинічним, що ми зараз дбаємо не про тих, хто на фронті, не про солдат і волонтерів, які залишилися в країні і ризикують своїм життям та здоров'ям, а дбаємо про тих, хто виїхав?", - запитав Іван Леньо.

Леньо про впровадження віз з Росією: думати треба про тих, хто воює, а не про тих, хто виїхав

Фронтмен гурту Kozak System Іван Леньо по собі знає, що таке оформлювати візи кожного разу, аби виїхати працювати за кордон. Проте, музикант певен, що такий крок необхідний і всі українці мають розділити між собою ці незручності. 

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: