Концертувати у стані ворога принизливо – фронтмен Kozak System

Іван Леньо підтримує запровадження візового режиму з Росією.

Фронтмен гурту Kozak System Іван Леньо вважає принизливим виступати у країні, яка веде війну з Україною, тому його гурт припинив гастролювати Росією. Хоча свого часу Kozak System грали на топових російських фестивалях на кшталт "Нашествие" і "Сотворение мира".

"Ми не уявляємо собі на сьогодні можливість концертувати у стані ворога. Це принизливо і недопустимо абсолютно", - сказав Леньо в ефірі ток-шоу "Право на владу".

Музикант сказав, що знає достатню кількість гуртів, які плідно працювали, гастролювали Росією, а зараз зупинили ці гастролі. "І це топові гурти, які ви усі знаєте. І вони понесли збитки", - каже він.

Іван Леньо вважає, що до України потрібно впускати тих російських музикантів, які висловили свою громадянську позиції і не підтримали агресію Кремля проти України.

ВідеоПринизливо концертувати в стані ворога – фронтмен Kozak System

Фронтмен Kozak System зазначив, що підтримує запровадження візового режиму з Росією, щоб мати контроль над тими, хто в'їжджає в Україну. Він вважає це нормальним, адже його гурт виступає більше, ніж у 17 країнах світу, і увесь час музиканти відкривають туди візи. Хоча ці країни не ведуть війну з Україною.

"Якщо ми говоримо про заробітчан (які їздять до Росії). Скажіть, чи це не є цинічним, що ми зараз дбаємо не про тих, хто на фронті, не про солдат і волонтерів, які залишилися в країні і ризикують своїм життям та здоров'ям, а дбаємо про тих, хто виїхав?", - запитав Іван Леньо.

ВідеоЛеньо про впровадження віз з Росією: думати треба про тих, хто воює, а не про тих, хто виїхав

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: