Міка Ньютон вперше розповіла, як поборола рак

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Міка Ньютон вперше розповіла, як поборола рак

instagram.com/svitsketv

Минулого року у співачки діагностували рак яєчника.

Відома українська співачка та акторка Міка Ньютон, справжнє ім’я якої Оксана Грицай, вперше розповіла про страшну хворобу.

Так, знаменитість, яка два роки тому вийшла заміж за американця та живе в США, поділилася, що за рік після весілля їй поставили діагноз рак яєчника. Про це зірка вперше розповіла у програмі "Світське життя".

Останній рік був дуже серйозний, емоційний. Моя мама дуже не хотіла, щоб я говорила про це, казала: "Ні, ти маєш бути здорова!". Я приїхала до України показатися, що я здорова, все у мене нормально. Я закликаю усіх жінок завжди перевірятися. Дівчата в 33 роки, мені тоді було 33, не хворіють таким, цей рак більш для доросліших людей.

зазначила артистка

Зірка додала, що перевіряла діагноз у 4 лабораторіях і, як зазначила артистка, лікарі не вірили своїм очам. Також Міка Ньютон пригадала свої перші симптоми рака яєчника.

Здувався живіт! Здувався, здувався… Я на спорт, я на дієти! У мене тоді все так прекрасно відбувалося, я знімалася в рекламах. Це проблема молодих людей – робота, робота, робота! Тим більше, ми лише одружилися, у нас було весілля, все прекрасно і тут зі мною щось не те. Операція за операцією, то одна, потім друга, потім ще одна… Але мені дійсно пощастило, моя лікарка, вона така молодша, вона закінчувала Гарвард і вона сказала: "Ми не будемо тебе труїти, тому що ти хочеш бути мамою". 5 років потрібно, перші 3 – ніколи не знаєш, повернеться, не повернеться. Але я вважаю, що як себе налаштуєш, так і буде.

поділилася Ньютон

Міка Ньютон вперше розповіла, як поборола онкохворобу

Міка Ньютон вперше розповіла, як поборола онкохворобу

Нагадаємо, раніше Міка Ньютон зворушливо привітала чоловіка з днем народження. Співачка оприлюднила серію рідкісних світлин з коханим.

Наступна публікація