Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Netflix зніме фільм про панамагейт

Продюсером фільму стане Джон Уеллс, який раніше популярні спродюсував американські серіали "Швидка допомога", "Західне крило" і "Бесстыдники".

Американський стримінговий сервіс Netflix зніме фільм про офшорний скандал, пов'язаний з публікацією "панамських документів".

Про це пише ВВС.Russian.

Фільм буде заснований на книзі двох німецьких журналістів, які першими опублікували матеріал на основі "панамського досьє". Повідомляється, що продюсером фільму стане Джон Уеллс, який раніше спродюсував популярні американські серіали "Швидка допомога", "Західне крило" і "Бесстыдники".

Хто стане режисером фільму і хто зіграє в ньому головну роль, в Netflix поки не повідомляють, дата виходу картини і її назва також поки невідомі.

Глядачам буде представлена "захоплююча історія, яка створить такий же вплив, як і самі "панамські документи".

Нагадаємо, що з компанії Mossack Fonseca "витекли" документи, які стали основою для гучного міжнародного журналістського розслідування про іменитих власників великих офшорів. Ці документи виявилися в розпорядженні німецької газети Sueddeutsche Zeitung, яка передала їх Міжнародного консорціуму журналістських розслідувань (ICIJ) і Центру по дослідженню корупції та організованої злочинності (OCCRP).

Відео Хто з українських бізнесменів і політиків володіє офшорними компаніями

Залиште свій коментар

Вибір редакції