Борис Апрель став блакитнооким конем

Молодий епатажний співак Борис Апрель, який досі не визначився зі своєю орієнтацію, відзняв новий кліп. У ньому співак нарешті отримав можливість літати.

Днями відбулись зйомки кліпу Бориса Апреля на пісню "Твоя любовь". За задумом режисера відео Євгена Тимохіна, Боря не лише літав, а й перетворився на блакитноокого коня.

Цю благородну тварину обрали невипадково - в давньоримській міфології кінь символізує космічні сили, а співак полюбляє космос. Одна із його перших пісень була про "Зіркового воїна Борю". До речі, Апрель особисто обрав коня Яшу з білою гривою і блакитними очима.

Зйомки кліпу Бориса Апреля
Боря особисто обрав коня Яшу
"У нього дуже розумні очі, і ми навіть чимось схожі. Обидва блондини, наприклад, - коментує Борис. - У кліпі Яша так само, як і я, головний герой, тому мені дуже важливо було познайомитися з ним. Тварини часом набагато кращі за людей - у їхньому мовчанні більше сенсу, ніж в порожніх словах".

Під час зйомок Боря мав можливість літати. Хоча кілька десятків дублів на висоті 5 метрів від підлоги зовсім вимотали співака.

"Кожен з нас хоч раз літав уві сні, але не всім випадає шанс спробувати це в реальності, - розповідає Апрель. - Це неймовірні відчуття, коли ти відривається від землі і дивишся на інших трохи зверху. Я тепер трохи заздрю птахам, бо вони можуть спостерігати за нами".

Читайте також:

Свідком на весіллі у Моїсеєва буде Валентин Юдашкін

"Алібі" вивезли в ліс і змусили бігати на підборах

Софія Ротару заспіває із онуком

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: