Джонні Депп виховує школярів

Джонні Депп, в образі Джека Горобця, приїхав у звичайну школу до учениці, яка написала йому записку.

Джонні Депп_2
Daily Mail
Джек Горобець та школярка
Вчора уроки в Meridian Primary School йшли не за розкладом. Ще б пак: не кожен день в школу приїжджає Джонні Депп в образі Джека Горобця.

У Meridian Primary School Джонні-Джека "викликала" 9-річна учениця школи Беатріс Ділап. Актор зараз знімається в Лондоні в "Піратах Карибського моря: На дивних берегах" (це четверта частина серії і в ній також грає майбутня мама Пенелопа Крус), і робота над екшн сценами йде по сусідству зі школою - у Старому військово-морському училищі (Old Naval College) XVIII століття. Днями Джонні отримав лист від Беатріс наступного змісту:

"Капітан Джек Горобець,

Ми, зграя перспективних молодих піратів зі школи Meridian Primary School, зіткнулися з невеликою проблемою, коли хотіли підняти бунт проти вчителів... Ми були б дуже раді, якби ти приїхав і допоміг нам.

Від Беатріс Ділап, що подає надії пірата 9-ти років.

Постскриптум свідчив, що у юних корсарів заготовлений ром.

Капітан Горобець не проігнорував заклик про допомогу.

Про приїзд зірки адміністрацію школи попередили за 10 хвилин. Можна уявити, що почалося, коли Джонні-Джек ступив на поріг... Він розшукав клас Беатріс, обняв дівчинку і сказав:

"Сьогодні, напевно, не варто бунтувати - за мною стежить поліція (поліція забезпечує охорону знімального майданчика, яка, як ми вже зазначили, знаходиться неподалік від школи - прим.)".

Джонні зазначив, що бунти проти вчителів - не дуже хороша ідея, а потім продовжив дуріти і веселити дітей. Щасливі школярі ще не скоро забудуть його візит.

Читайте також:

Джонні Депп зніметься із Ванессою Параді у фільмі про коханців

Джонні Депп зніме фільм про Кіта Річардса

Джонні Депп претендує на роль Оззі Осборна


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: