Ліндсей Лохан у в'язниці читає Хемінгвея

Актриса Ліндсей Лохан, яка зараз перебуває у в'язниці, читає Ернеста Хемінгвея "Старий і море".

Вчора, 21 липня, найближчі для Ліндсей Лохан люди - 47-річна мама Діна і 16-річна сестра Ані відвідали в'язницю, в якій знаходиться актриса. Нагадаємо, за грати знаменита голлівудська красуня потрапила за порушення правил наглядового режиму.

Фатальну роль відіграли прогули лекцій про шкоду алкоголю, які Ліндсей зобов'язали відвідувати. Останні місяці акторка на лекціях не з'являлася в принципі. А в Америці з цим питанням суворо.

20 липня Лохан вирушила відбувати покарання в жіночій колонії Лос-Анджелеса. А вчора, 21 липня, до неї приїхала мама і сестра.

"Чи змогли близькі актриси побачити її особисто так і невідомо, - повідомляє джерело. - Вони пробули на території колонії близько години. 24-річна актриса попросила у мами принести їй в камеру томик Ернеста Хемінгвея "Старий і море".

На даний момент Ліндсей Лохан провела у в'язниці два дні. Попереду ще 86 діб ув'язнення. За цей час красуня запросто могла б осилити не тільки романтичну розповідь про мужність і силу духу, але і роман-епопею "Війна і мир".

Не виключено, що актрису відпустять на волю раніше, тижні так через два. Але для цього вона повинна взяти себе в руки і перестати блазнювати.

Читайте також:

Ліндсей Лохан вирушила до в'язниці

Адвокат відмовився захищати Ліндсей Лохан

Ліндсей Лохан заробить 500 тисяч, сидячи у в'язниці

ВідеоЛіндсей Лохан вирушила до в'язниці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: