Михайло Єфремов вшосте стане татом

Російський актор Михайло Єфремов знову стане татом. Він вже має п'ятьох дітей, але скоро дружина Софія подарує йому ще одну.

Михайло Єфремов
Экспресс-газета
Дружина 46-річного Михайла Єфремова скоро подарує йому третю дитину, а це означає, що актор стане татом вже в шостий раз.

Дружина актора Михайла Єфремова, звукорежисер і викладач Гнесінської академії музики Софія Круглікова вагітна в третій раз. Софія вже народила акторові двох дочок Віру і Надію, а от стать третьої дитини поки невідома.

Також у Єфремова є позашлюбний син Нікіта - він актор, грає в театрі "Современник", син Микола від актриси Євгенії Добровольської та дочка Анна-Марія від актриси Ксенії Качаліної.

Жінки сходили від Єфремова з розуму, народжували від нього дітей і всі відчайдушно намагалися перебороти його тягу до спиртного, але четверта дружина Софія прийняла рішення змиритися з цим, тому що вона любить Михайла таким, який він є:

"Загадкова російська душа! Він різний. І це приємно. Він викликає купу емоцій, він незвичайний, божевільний, і будь-яка жінка у світі мріє мати такого ... З ним не засумуєш! "

Чутки про Михайла Єфремова, сина легендарного Олега Єфремова, як про любителя повеселитися з друзями з пляшкою спиртного ходять давно. У будинку подружжя через це проживає в окремих кімнатах.

"У нього є прекрасна своя кімната. Я зробила такий ремонт у квартирі, щоб двері всі були звуко-і запахоізолюючими - спеціально для питущого чоловіка, - розповіла Софія. - У мене у всій квартирі балконні двері. І я можу чоловіка віднести, тобто, скажімо так, супроводити до його кімнати, в якій я можу його замкнути, ізолювати від решти домашніх, і там він може приводити себе до ладу ".

Читайте також:

Кіркоров обстриг шевелюру заради нового кліпу

Подруга обікрала Ротару на 500 тисяч євро

Дочка Шер намагається через суд змінити свою стать у документах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: