Сергій Жигунов таємно одружився

Російський актор Сергій Жигунов таємно розписався зі своєю колишньою дружиною.

Сергій Жигунов таємно розписався зі своєю колишньою дружиною - актрисою Вірою Новіковою.

Друге весілля відбулося в день народження Віри - 6 жовтня. Чутки про те, що Сергій і Віра помирилися, ходили ще в серпні цього року, коли в Інтернеті з'явилися фотографії з їхнього спільного відпочинку в Криму на дачі актора. Але колишнє подружжя тоді всіляко спростовувало, що вони знов разом.

Але з нещодавніх пір Жигунов знову одружений. І його дружиною знову стала Віра Новікова, з якою його пов'язувало майже 20 років подружнього життя до 2007 року.

Як розповіли друзі Сергія Вікторовича, пара тихо розписалася в одному із маленьких російських РАГСів. Жигунов купив до весілля нові обручки.

Сергій Жигунов з дружиною
kp.ru
Сергій Жигунов таємно одружився із колишньою дружиною Вірою
"Тепер в сім'ї Жигунових щосили йдуть суперечки, якого числа Віра і Сергій відзначатимуть срібне весілля (знаменна дата буде наступного року) - в день народження Віри, коли відбулося нове весілля, або того дня, коли Жигунов одружувався зі своєю дружиною вперше", - розповіли родичі актора.

Не дивлячись на одруження, подружжя поки що живе на дві квартири: то у квартирі Віри, то в апартаментах Жигунова. Як відомо, сім'я чекає закінчення ремонту в новій квартирі Сергія на Мосфільмівській вулиці, яку артист не так давно придбав за 2 мільйони доларів.

Після закінчення зйомок в черговому кінофільмі Сергій і Віра подумують влаштувати собі весільну подорож.

"Ми з Вірою, насправді, вже стільки чудових місць об'їздили. Їй дуже сподобалося у Венеції. Ми були там ще до кінофестивалю. Ось, можливо, туди і поїдемо", - зізнався новоспечений чоловік.

Читайте також:

Жигунов повернувся до колишньої дружини

Сергій Жигунов закохався в італійку

Жигунов зламав ногу на ковзанці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: