Шварцнеггер намагається помиритись із дружиною

Друзі Арнольда Шварцнеггера кажуть, що він намагається помиритись із дружиною, яка хоче із ним розлучитись

Як стало відомо, актор Арнольд Шварцнеггер щосили намагається помиритися з дружиною і не допустити офіційного розірвання відносин. Але схоже, що фото, зроблене папараці, зведе його зусилля нанівець.

В офіційному повідомленні поки ще подружжя говориться:

"Ми обидва пережили значні зміни в особистому та професійному житті. Після тривалих роздумів, обговорень і молитов ми спільно прийшли до цього рішення, - цитує газета Los Angeles Times спільну заяву Шварценеггера і Шрайвер. - На даний момент ми живемо окремо і працюємо над тим, щоб забезпечити майбутнє нашим відносинам. Ми продовжуємо разом виховувати наших чотирьох дітей, яких обидва вважаємо головним сенсом і радістю у житті".

Друзі пари нітрохи не здивовані їхнім рішенням розлучитися. До речі, ініціатором виступила дружина актора. Марія Шрайвер переїхала з їхнього спільного дому в Лос-Анджелесі ще кілька місяців тому. Вже з середини березня вона не носить обручку.

На фото, зробленому 15 квітня в Лос-Анджелесі, на Шверценеггері також не було обручки. Причина розлучення, озвучена Марією - надмірний егоцентризм чоловіка. І самотність у шлюбі з ним.

 

Читайте також:

Арнольд Шварценеггер розійшовся з дружиною

Шварценеггер повернеться в кіно з роллю кінського тренера

Шварценеггер може повернутися до Європи і стати президентом

ВідеоШварцнеггер намагається помиритись із дружиною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: