Тоня Матвієнко презентує дебютний альбом у Києві

Дата публікації
Тоня Матвієнко презентує дебютний альбом у Києві

Матвієнко заспіває в Києві / www.fsin.su.

Альбом артистки отримав назву "Сміються, Плачуть Солов'ї".

Весняний сезон концертів в столиці розпочне Тоня Матвієнко презентацією свого дебютного альбому "Сміються, Плачуть Солов'ї".

Робота над програмою виступу та його концепцією тривала більше року, а тому результатом стане довершеність звучання фортепіано, перкусії, контрабасу, бандури, дудуку та автентичного голосу співачки, в абсолютно новому форматі та живому звучанні.

Тоня Матвієнко – український бренд, співачка у третьому поколінні династії Матвієнко. Для тих хто хоч один раз був присутнім на виступі та почув спів наживо – не може залишитись байдужим до такого сильного, пронизливого та чистого вокалу.

"Дуже хочу показати, яка є насправді... я заспіваю свої найкращі пісні, які ніколи не могла виконати до цього моменту. Цей час настав і весна 2015 року прийшла для мене."

Тільки жива та чуттєва пісня буде звучати для всіх шанувальників справжньої якісної української музики 13 Березня о 20:00 в "Caribbean Club".

Почути програму можуть не тільки прихильники з Києва, співачка вирушає в тур по Україні вже в середині березня і обіцяє завітати в максимально велику кількість міст.

Наступна публікація