Новини компаній

В Одесі тиждень кіно і шампанського!

Відбулася офіційна церемонія відкриття VII Міжнародного Одеського Кінофестивалю під бризки шампанського Marengo.

Відбулася офіційна церемонія відкриття VII Одеського Міжнародного Кінофестивалю під бризки шампанського Marengo.

Традиційно відкриття фестивалю почалося з дефіле по червоній доріжці почесних гостей. На церемонії відкриття у ролі ведучої вражала чарівна Маша Єфросиніна, а серед гостей фестивалю були помічені голова Одеської обласної адміністрації Михайло Саакашвілі, голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський та міський голова Геннадій Труханов, голова Державного агентства з питань кіно України Пилип Іллєнко, ресторатор Сава Лібкін, знаменитий "холостяк" Іраклі Макацарія, Світлана Тарабарова, Анна Завальська, Борис Барський та, звичайно ж, президент фестивалю Вікторія Тігіпко з чоловіком Сергієм Тігіпком.

У день відкриття були представлені 12 претендентів у міжнародній конкурсній програмі. Крім того, в рамках церемонії за внесок в кіномистецтво був вручений перший почесний "Золотий Дюк" британському сценаристу та режисеру Крістоферу Хемптону.

Подарунком для всіх гостей церемонії став виступ переможниці Євробачення 2016 співачки Джамали. Відкрив фестиваль фільм "Маргарита" - робота режисера Ксав'є Джаннолі, яку знімали у Франції, Чехії та Бельгії.

Другий день ОМКФ 2016 був ознаменований прем'єрою фільму "Світське життя" легендарного Вуді Аллена, який відкривав 69-й Каннський кінофестиваль. З нагоди гала-прем'єри в Україні однойменний телепроект "Світське життя з Катериною Осадчою" організував зірковий захід за підтримки кращого ігристого MARENGO. Відвідати гучну прем'єру приїхали футболіст Андрій Воронін з дружиною Юлією, Маша Єфросиніна з чоловіком Тимуром Хромаєвим, Вікторія Тігіпко, ведучі Дмитро Комаров та Анатолій Анатоліч і, звичайно ж, сама Катя Осадча.

Нагадаємо, Одеський кінофестиваль створений з метою підтримки та розвитку кінематографічного мистецтва та кіноіндустрії на території України. ОМКФ 2016 триватиме до 23 липня.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: