Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Відомі українці висловилися на підтримку серіалу "Свати"

Крім того, відеозвернення Володимира Зеленського всього за добу подивилося близько 2 мільйонів осіб, а майже 100 000 - поділилися ним на своїх сторінках.

Відомі українські актори, Станіслав Боклан та Олеся Жураковська, висловилися щодо можливої заборони серіалу "Свати" на українському телебаченні.

"Я не в курсі, що саме говорив Федір Добронравов, але яке це має відношення до самого серіалу? Мені здається, важливіше переконати людину, щоб вона змінила свою точку зору на рахунок якогось питання, ніж просто забороняти кіно з його участю. Я - за те, щоб "Свати" були, і глядачі мали можливість дивитися цей якісний продукт, зроблений на відмінному рівні. Причому тут не тільки хороші акторські роботи, але і гідна робота режисера, продюсерів. Це вітчизняний проект, яким потрібно пишатися, а не його забороняти!", - сказав Заслужений артист України Станіслав Боклан.

На підтримку серіалу також висловилася Олеся Жураковська:

"Я другий день перебуваю в деякому шоці від всього того, що діється і обговорюється навколо серіалу "Свати". Я мала честь зніматися в цьому серіалі і дуже пишаюся цим фактом. Повірте, у нас дуже мало знімають кіно і серіалів, які по-справжньому несуть в світ позитивні емоції і виховують в людях духовні цінності. Про яку пропагангду може йти мова, якщо нічого крім любові "Свати" не пропагують! Цей серіал, як і багато інших проектів "Кварталу 95", знятий на високому рівні, а самі хлопці вже давно довели, що є затятими патріотами нашої Батьківщини".

У соціальних мережах набирає все більшої популярності хештег  #сватамбути. Користувачі мережі висловлюються на підтримку улюбленого серіалу мільйонів українських телеглядачів і виступають проти його заборони на телебаченні.

Крім того, відеозвернення Володимира Зеленського всього за добу подивилося близько 2 мільйонів осіб, а майже 100 000 - поділилися ним на своїх сторінках.

Залиште свій коментар

Вибір редакції