Плотницький повернеться до Луганська і матиме "привілеї" в "ЛНР" – ЗМІ

Плотницький повернеться до Луганська і матиме "привілеї" в "ЛНР" – ЗМІ

Ватажок бойовиків склав повноваження "глави республіки".

Ігор Плотницький, який написав заяву на звільнення з так званої посади "глави ЛНР", повернеться з Москви назад до окупованого Луганська.

Про це пише "Новая газета" з посиланням на неназвані джерела.

Новим тимчасовим ватажком "ЛНР" став "міністр держбезпеки" Леонід Пасічник. У нього немає до діяльності Плотницького ніяких питань. Пасічник зайняв нейтральну позицію під час конфлікту Плотницького та Ігоря Корнета, який не хотів іти у відставку з посади "глави МВС ЛНР"

Крім того, Плотницкий залишається "гарантом" Мінських угод, його підпис стоїть під документом. Нове "керівництво ЛНР" не має наміру відмовлятися від виконання Мінських угод, у тому числі від обміну заручниками з Україною, який активно готувався від кінця минулого тижня.

Нагадаємо, 21 листопада центр окупованого Луганська перекрили люди зі зброєю. Місцеві у соцмережах називали причиною цього конфлікт між ватажком "ЛНР" Ігорем Плотницьким та очільником так званого "МВС ЛНР" Ігорем Корнетом.

Сварка почалася місяць тому - Плотницький звинуватив Корнета в тому, що той не зміг запобігти низці диверсій проти бойовиків. Та попросив залишити незаконно відібрану в луганчанки квартиру. Плотницький через так званий суд звільнив Корнета. А після цього він забарикадувався у своєму офісі в компанії колишніх беркутівців. Будівлю, а заразом і весь центр окупованого міста, оточили прибічники Плотницького на бронетехніці, зі стрілецькою зброєю та гранатометами. 

Увечері 21 листопада з'явилося відео, як до окупованого Луганська увійшла велика колона вантажівок та військових з Донецька. На відео видно, що колона нараховує десятки машин. 

22 листопада Ігор Корнет, який оголосив себе "главою МВС ЛНР", повідомив, що у Луганську ведуться заходи з ліквідації залишків великої "диверсійно-розвідувальної групи", що зайшла на територію регіону давно та "одним ударом ліквідувати її не вийшло". Також він розповів про завершення масштабної "оперативно-розшукової розробки, що велася з метою виявлення численних агентів впливу українських спецслужб, які проникли глибоко до "органів влади республіки".

23 листопада стало відомо, що ватажок "ЛНР" Ігор Плотницький виїхав з окупованого Луганська та прибув до Москви. У Мережі опублікували відео прибуття Плотницького до Москви. До російської столиці глава луганських терористів прибув з маленькою сумкою.

Увечері 24 листопада стало відомо, що Ігор Плотницький більше не ватажок бойовиків "ЛНР". Про це заявив "глава Міністерства держбезпеки ЛНР" Леонід Пасічник і сказав, що він буде виконувачем обов'язків "глави республіки".

Тим часом Державна прикордонна служба України посилила заходи безпеки на лінії розмежування через загострення ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей. Прикордонники передбачають можливість ескалації конфлікту чи будь-яких провокативних дій з боку російських найманців. 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів