Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Євробачення-2020" отримало офіційне гасло

"Євробачення-2020" отримало офіційне гасло

Конкурс в Роттердамі мине під девізом "Відкрийся".

Міжнародний пісенний конкурс "Євробачення-2020", який після відмови Амстердаму відбудеться у Роттердамі, від 12 до 16 травня наступного року, мине під девізом Open Up ("Відкрийся").

На офіційному сайті конкурсу було опубліковано відео, у якому вперше оприлюднили слоган конкурсу.

Євробачення, девіз
eurovision.tv

"Гасло "Відкрийся" навмисно звучить неповно: відкриємося одне одному. Відкрийся музиці. Відкрийся Роттердаму. Відкрийся до ... що б ви не вибрали! Відчуйте свободу, щоб закінчити гасло по-своєму. Таким чином, ми краще пізнаємо один одного", - заявила Сіетс Баккер, виконавча продюсерка конкурсу "Євробачення-2020".

Також за словами організаторів, вони шукали тему і гасло, які відображають те, що являють собою Нідерланди і з якими нідерладці можуть ідентифікувати себе.

"Це країна з відкритим розумом, де люди висловлюють свою думку з повагою один до одного. Ми також визнали важливим вибрати тему, яка відображає дух нашого часу. Люди стурбовані посиленням поляризації, і свобода не настільки очевидна для всіх, як хотілося б. Гасло "Відкрийся" закликає відкритися для інших людей і для різних думок", - підсумувала Баккер.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що український нацвідбір на "Євробачення-2020" розпочато за оновленими правилами.

Залиште свій коментар

Вибір редакції