Перейти до змісту
Аферисти продають "українські водійські права" у Польщі по 650 євро

Аферисти продають "українські водійські права" у Польщі по 650 євро

Зловмисники запевняють, що права "офіційно роблять" в Україні.

У Польщі пропонують придбати українське посвідчення водія за 650 євро.

Документ, який може бути підробним, цілком можливо просто замовити телефоном, пише PolskaTimes.

Видання зазначає, що права можна отримати всього через 12 днів через посередника з Нідерландів. При цьому замовнику не потрібно нікуди виходити чи здавати екзамени, а лише вказати свої дані, потрібну категорію та переслати гроші за роботу.

Журналісти дізнались, що посвідчення категорії В коштує 2,8 тисячі злотих (650 євро). При цьому зловмисники переконують, що український документ легальний і буде виданий офіційним державним Сервісним центром.

У повідомленні йдеться, що польська поліція не може перевірити достовірність документа, виданого в Україні, бо немає доступу до ІТ-систем української поліції. Натомість підробки, видані у Євросоюзі, правоохоронці виявляють дуже просто, завдяки доступу до таких баз.

Зазначається, що поляки можуть спокійно їздити з правами українського зразка і у них не буде жодних проблем. Неприємності почнуться, якщо громадянин Польщі захоче замінити закордонне посвідчення на національне і перше виявиться фальшивим. Тоді йому загрожує до п’яти років в'язниці за надання фальшивого документа консульській службі, яка його розглядатиме.

Водійські права
Polska Times

Раніше згадувалось, що в Україні серйозно змінили процедуру отримання водійських прав. Роботу автошкіл спростили та прив’язали до електронної системи.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин