85% столичних таксистів працюють нелегально

Бюджет Києва щомісяці втрачає 4-5 мільйонів гривень через тінізацію ринку таксі.

Громадська рада при Київській міській державній адміністрації (КМДА) оцінює рівень тінізації ринку таксі в Києві в 85%.

Про це в ході виступу при обговоренні стратегії розвитку Києва до 2025 року повідомив представник ради. Він відмітив, що ічерез тінізацію цього ринку місто недоотримує щомісячно близько 4-5 мільйонів гривень.

"За попередніми даними, обіг коштів на ринку таксі в Києві складає близько 1,2 мільярда на рік. Близько 85% учасників ринку знаходяться в тіні, оскільки здійснюють перевезення пасажирів не дотримуючись відповідних вимог законодавства: без реєстрації, без таксометрів, стан автомобілів не відповідає і тому подібне. Це завдає збитку бюджету держави і міста. Це близько 4-5 мільйонів гривень в місяць", - повідомив член громадської ради.

У своєму виступі він відмітив, що в стратегії не приділена увага впорядкуванню ринку перевезень таксомоторів в Києві, додавши, що зараз в Києві працює близько 20 тисяч автомобілів таксі.

"Для забезпечення контролю і удосконалення ринку таксі в Києві був розроблений проект по організації роботи таксі із залученням приватних інвесторів. І такі інвестори сьогодні є. Термін реалізації проекту - близько 6 місяців", - додав спікер.

Для успішної реалізації проекту, за його словами, потрібна ефективна підтримка органів державної влади і органів місцевого самоврядування і, у разі легалізації учасників ринку, надходження до бюджету можуть значно збільшитись.

Як повідомлялося, в травні КМДА презентувала стратегію розвитку Києва до 2025 року.

Нагадаємо, іноземці, які побували у Києві за рік до проведення Євро-2012, вважають, що гіршим за столичні ресторани та готелі є тільки місцеве таксі. За 5-бальною шкалою роботу київських таксі опитані оцінили на 2,87 бали.

Читайте також:

У Києві подорожчає таксі

Іноземцям не сподобалися столичні таксисти

У Києві обіцяють таксі по 6 гривень за кілометр

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: