Apple стала найдорожчою компанією світу

Одна акція американської компанії Apple коштує 374 долари.

Вартість акцій американської компанії Apple на біржі Nasdaq у вівторок, 9 серпня, склала 374,01 долара, що зробило її найдорожчою компанією світу.

У ході біржових торгів капіталізація Apple виросла до 341,5 мільярдів доларів при 341,4 мільярда у Exxon. Незабаром нафтовий гігант повернув собі перше місце: його капіталізація склала 339,3 мільярда доларів, а капіталізація Apple - 338,8 мільярда.

За словами експертів, Apple вирвалася вперед на тлі потрясінь фондового ринку. Exxon сильно постраждала від економічного спаду, зокрема, від зниження цін на нафту. Розрив між двома компаніями настільки невеликий, що найближчим часом слід чекати неодноразової зміни лідера. При цьому річний доход у Apple в чотири рази менший, ніж у Exxon.

Apple, відзвітувавши про зростання прибутку на 125% до рекордних 7,31 мільярда доларів за останній квартал, добилася таких результатів за рахунок продажів популярних смартфонів iPhone і планшетів iPad. Зараз по капіталізації компанія випереджає колишніх лідерів IT-ринку - Microsoft і Intel разом узятих.

Примітно, що на момент повернення гендиректора Apple Стіва Джобса в Apple 16 вересня 1997 акції компанії коштували всього 5,48 долара за штуку.

Нагадаємо, що Apple і Google посідають перші місця у рейтингу найшанованіших компаній світу, складеному Reputation Institute.

Читайте також:

На рахунках компанії Apple більше грошей, ніж у казні США

Google та Apple визнали найбільш шанованими компаніями світу

За три місяці 2011 року Apple вдвічі збільшив прибутки

Apple розробляє "розумний" телевізор на зразок iPad

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: